Rewelacyjny Linder

  • 13.09.2017, 08:31
  • Mariusz Markowski
 Rewelacyjny Linder
Po raz trzeci dla miejscowej społeczności. Odwiedził ich nawet Starosta …

Zawody wędkarskie w małej Dobrzycy stają się już tradycją. Zadowolenie na ustach dzieci to największa nagroda dla organizatorów. Zawody obserwował nawet Starosta Pilski Eligiusz Komarowski.

 

Kolejne Spławikowe Mistrzostwa Dobrzycy miały wielu zwolenników. Tak jak przed rokiem dzieci i młodzież pogłębiały swoją wiedzę na temat wędkowania w małym dobrzyckim oczku. Dobry sprzęt, wytrawne oko, już na dzień dobry wyróżniały uczestników kolejnego wędkarskiego eventu w małej podpilskiej Dobrzycy.

Atmosfera zawodów dopisywała wszystkim. Organizatorzy, w  tym Julita Lehmann i Przemysław Malinowski, których w organizacji wspierali Beata Malinowska, Monika Bazeli, Joanna Kądziela i Paweł Kądziela, obiecali od razu, że to nie koniec integracji małej, miejscowej społeczności.

Przemysław Malinowski nie zapominał także o Szkółce Wędkarskiej, którą reprezentowali Roman Lehmann i Andrzej Machnik.

Wsparcie przedsięwzięcie uzyskało również ze Starostwa Powiatowego. Ale nie tylko z tego powodu była wizyta Eligiusza Komarowskiego. Starosta oglądał część zawodów i z podziwem wypowiadał się o zaangażowaniu dzieci z Dobrzycy.

W grupie młodszej tryumfował Maksymilian Pawlikowski. Świetny połów zaliczył też Wojtek Kalinowski, niewiele mniej ustąpiła mu Wiktoria Bednarska

W grupie starszej (powyżej 11 lat) rewelacyjny wynik – 7,5 kg uzyskał Jakub Linder. Tytuł wicemistrza wyłowił sobie Kacper Garlicki. Trzeci był Oskar Szczepański.

Nasze gratulacje.

Mariusz Markowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe