Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Szukanie pracy w mobilny sposób

Internet to nieodłączny element naszej codzienności. Korzystamy z niego niemal każdego dnia. Sprawdzamy najnowsze informacje, robimy zakupy, zamawiamy bilety do kina. Coraz częściej też… szukamy pracy.
  • 08.04.2018 19:00
  • Autor: Grupa Tipmedia
Szukanie pracy w mobilny sposób

Tak naprawdę nie jest to trudne. Obecnie w sieci istnieje wiele portali, które w znaczący sposób ułatwiają nam znalezienie idealnej pracy. Jednym z nich jest Pracuj.pl – najchętniej odwiedzany portal rekrutacyjny istniejący od 2000 r. i zawierający ponad 36 tys. ofert pracy.

Zalety szukania pracy przez Internet

Mobilne poszukiwanie pracy pozwala oszczędzić nasz czas. Nie musimy osobiście fatygować się do przedsiębiorstw, aby złożyć swoje CV, wystarczy że wyślemy je internetowo. Ponadto możemy być na bieżąco z najnowszymi ogłoszeniami, kontaktować się z wybranymi pracodawcami, z firmami, którymi jesteśmy zainteresowani. Możemy też sprawdzać, jakie są wymagania i oczekiwania pracodawców. Dzięki temu będziemy w stanie sprostać ich oczekiwaniom i poszerzyć kompetencje, odbyć kurs, który pomoże nam w zdobyciu upragnionej pracy.

Mobilne poszukiwanie pracy – jak wygląda?

Przedstawiamy w kilku krokach, jak powinno wyglądać poszukiwanie pracy przez Internet.

1. Przeglądaj strony z ogłoszeniami o pracę w każdej wolnej chwili. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najnowszymi ofertami pracy.

2. Jeżeli znajdziesz interesującą cię ofertę – nie czekaj! Wyślij od razu swoje CV.

3. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości odnośnie do rekrutacji, coś nie jest dla ciebie jasne – napisz do danego przedsiębiorstwa. Dzięki temu firma zobaczy, że naprawdę ci zależy, z pewnością chętnie udzieli wszystkich niezbędnych informacji.

4. Uważnie obserwuj firmy, które cię interesują. W obecnych czasach niemal każde przedsiębiorstwo posiada swoje konto na portalach społecznościowych, dlatego polub ich profile, komentuj artykuły i zdjęcia, jakie publikują.

Warto pamiętać, aby szybciej i skuteczniej znaleźć wymarzoną pracę można zainstalować w urządzeniach mobilnych specjalne aplikacje, które ułatwią nam poszukiwanie pracy.

--- Artykuł sponsorowany ---


Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama