Bez podszewki

start 23.04.2019 18:00
koniec 23.04.2019 19:00

Lokalizacja: Ujście, UDK ul. Czarnkowska 32

Bez podszewki- taki tytuł nosi spektakl, który Teatr Polodowcowy zaprezentuje na scenie Ujskiego Domu Kultury w poświąteczny wtorek, 23 kwietnia br.

Spektakl dotyka bardzo drażliwego tematu jakim są godna praca, związki zawodowe i potrzeba sprawiedliwości. Jak trudno w kapitalizmie zachować człowieczeństwo i nie stać się ludzką maszyną o tym opowie historia bohaterów pracujących w szwalni. Ich życie jak szorstki materiał bez podszewki daje poczucie trudu dnia codziennego. Zamysłem scenariusza był obraz ludzkiego zrywu, zerwania kajdan, powiedzenia nie i szycia swojego życia na własną rękę.

Grupa teatralna "Teatr Polodowcowy" powstała w październiku 2018 roku przy Ujskim Domu Kultury. Zespół składa się z młodzieży gimnazjalnej, która bierze czynny udział również w innych wydarzeniach społeczno- kulturalnych.

Spektakl "Bez podszewki" wyreżyserował Mateusz Ziemichód. W sztuce wystąpią: Amelia Bill, Martyna Bill, Julia Lipińska, Bartosz Odor, Kinga Rejewska i Agnieszka Skrobek.

Premiera: Wtorek, 23 kwietnia, godz. 18.00, UDK, wstęp wolny.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.