Polk i Szwedes na ujskiej scenie

start 24.10.2019 19:00

Ujski Dom Kultury

koniec 24.10.2019 22:00

Lokalizacja: Ujście, UDK, ul. Czarnkowska 32

Tego jeszcze w Ujściu nie było. Na scenie same sławy- Piotr Polk i Piotr Szwedes. Jeśli dodamy, że sztukę wyreżyserował Wojciech Malajkat, to większej rekomendacji nie potrzeba. Zapraszamy. Spektakl "Pół na pół", sala UDK, 24 października o godz. 19.00. Bilety w cenie 40 zł. już do nabycia w biurze UDK.

 

Matka jest tylko jedna, ale czasem to o jedną za dużo…"Pół na pół" to komedia przesycona czarnym humorem. Opowiada o dwóch przyrodnich braciach. Obaj postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki.

Jak czytamy w opisie bohaterowie - Robert i Dominik - jawiący się na początku jako niezbyt sympatyczne postacie, odkrywają coraz bardziej mroczne tajemnice, pokazujące jakim potworem jest ich matka. Obecność nestorki rodziny jest sygnalizowana tylko za sprawą jej natarczywego dzwonka, a pomimo braku jej obecności na scenie mamy świadomość jak bardzo jest wszechobecna i tyranizująca...

Recenzje są doskonałe: Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo bardzo czarnego humoru. Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców...

Czas trwania spektaklu: 100 minut, 1 przerwa

Bilety w biurze UDK. Jednocześnie informujemy wszystkich, którzy są zainteresowani naszym koncertem operetkowym, a nie mają jeszcze biletów, że bilety także do nabycia w biurze UDK.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.