W niedzielę patriotyczne świętowanie w Ujściu

start 10.11.2019 16:30

Gmina Ujście, Parafia Ujście

koniec 10.11.2019 19:30

Lokalizacja: Ujście, Plac przy pomniku Powstańca Wielkopolskiego

Spotkajmy się w niedzielę, 10 listopada, by uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Organizatorzy- burmistrz Ujścia, Roman Wrotecki i proboszcz parafii pw. św. Mikołaja w Ujściu, ks. Robert Różański serdecznie zapraszają.

O 16,30 odprawiona zostanie uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny w ujskim kościele parafialnym pw. św. Mikołaja. W mszy weźmie udział Kompania Honorowa Wojska Polskiego z Mirosławca, a o oprawę muzyczną zadbają chór Milenium oraz zespół śpiewaczy Kasztelanki.

O godz. 17.30 przy pomniku Powstańca Wielkopolskiego odbędzie się apel poległych. Kompania Honorowa Wojska Polskiego z Mirosławca odda salwę honorową. Następnie delegacje złoża pod pomnikiem kwiaty i znicze. Ta część uroczystości zakończy się pokazem sztucznych ogni.

Na godzinę 18.30 w Ujskim Domu Kultury zaplanowano patriotyczną wieczornicę. Z programem artystycznym wystąpią uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ujściu.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.