Pan Twardowski dla dzieci

start 30.01.2020 11:00

Ujski Dom Kultury

koniec 30.01.2020 18:00

Lokalizacja: Ujście, Czarnkowska 32

W ramach tegorocznych ferii Ujski Dom Kultury i Teatr Krak -Art z Krakowa zapraszają dzieci na sztuką pt. „Pan Twardowski”.

Jest to spektakl przygotowany na podstawie popularnej legendy o polskim szlachcicu, Janie Twardowskim, który zamarzył sobie, że zdobędzie lek na nieśmiertelność. Z „pomocą” przybywa mu nawet sam diabeł. Twardowski przysięga biesowi oddać swoją duszę... Sami zobaczcie, jak to się skończyło.

Będą kostiumy i rekwizyty z dawnej epoki, będzie taniec krakowiak i hejnał maracki. Organizatorzy zapewniają przeżycia teatralne i fajną zabawę. Wydarzenie odbędzie się w czasie ferii, w czwartek, 30 stycznia wg następującego rozkładu:

godz. 11.00 świetlica wiejska w Mirosławiu

godz. 13.00 sala wiejska w Ługach Ujskich

godz. 15.00 świetlica wiejska w Nowej Wsi Ujskiej

godz. 17.00- Ujski Dom Kultury

Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny.

(acz)

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.