Sztuka szuka malucha

start 07.11.2021 16:00

Ujski Dom Kultury

koniec 07.11.2021 18:00

Lokalizacja: Ujście, ul. Czarnkowska 32

Tegoroczna edycja festiwalu dla najmłodszych "Sztuka szuka malucha" już niebawem. Ujski Dom Kultury zaprasza dzieci z opiekunami w niedziela, 7 listopada. W ramach festiwalu na scenie UDK o godz. 16.00 odbędzie się spektakl pt. "Frajda, granda, bzik", a o godz. 17.00 warsztaty "Po śladach". Wydarzenia od lat cieszą się dużym zainteresowaniem rodzin z małymi dziećmi. Gorąco polecamy. Bilety do nabycia w bibliotece UDK.

Spektakl to spotkanie naturalne, swobodne, otwarte, włączające, gotowe na sugestie, wrażliwe - piszą organizatorzy.- Spokój, bliskość wspólnota, rodzina. Czego w niej doświadczamy? Różnorodności, niespodzianek, nieporozumień, frajdy, awarii, kłótni i bzika! Jesteśmy od siebie różni, każdy niesie ze sobą swoją historię, spotykamy się, czekamy na siebie, uciekamy od siebie. Jesteśmy jak kolorowe kuleczki wrzucone do jednego pudełka - czasem się ściskamy, czasem toczymy obok siebie, a czasem zderzamy, wywracamy i powodujemy eksplozję...

W spektaklu podejmowany jest temat postrzegania odmienności. Dostrzegania różnic i reagowania na nie, akceptowania ich. Twórcy pragną podkreślić w nim wagę kontaktu z samym sobą, jak i kolektywnego, swobodnego działania we wspólnocie.

Na przedstawienie zapraszają Kolekttacz i Art Fraction Foundation.

Warsztaty to z kolei zaproszenie do twórczych poszukiwań dla wszystkich ciekawskich. W trakcie spotkania uczestnicy będą przyglądać się bliżej swoim ciałom, wykorzystywać zmysły, zostawiać ślady i oglądać ślady innych. Jaki kształt ma twój ślad? Czy dźwięk i cień to też ślad? Oto zagadka. Warsztaty poprowadzi aktor, tancerz i performer, Antek Kurjata.

 

Wiek odbiorców: 2,5-4 lat

czas trwania spektaklu: 40 min; warsztatów: 60 minut.

Bilet na spektakl dla opiekuna z dzieckiem- 20 złotych.

Bilet na warsztaty dla opiekuna z dzieckiem- 20 złotych.

Liczba miejsc limitowana

Na spektakl: 25 par (opiekun plus dziecko)

Na warsztaty: 12 par (opiekun plus dziecko)

Data: 7 listopada

Miejsce wydarzenia: Ujski Dom Kultury

spektakl: godz. 16.00

warsztaty: godz. 17.00

 

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.