TELEWIZJA ONLINE

  • od 14.01.2018 08:33
  • prowadzący contact_contact
loadingŁaduję odtwarzacz...

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 01.11.2020, 18:08
Tygodnik Nowy 5 lipca 2016 nr 27 (1379)
>>Piła To już trzeci wyrok skazujący dla pilanina za pomówienia zawarte w jego komentarzach internetowych. Janusz L. (Lemanowicz - dopisek mój) z kolejnym wyrokiem
W miniony czwartek (30 czerwca 2016 - JL) Sąd Rejonowy w Pile skazał Janusza L. za znieważający wpis, jakiego dokonał dwa lata temu na portalu expresstv.pl. Zdaniem sądu treść komentarza, w którym L. zarzuca Mariuszowi Szalbierzowi przestępstwa "złodziejstwa" i "fałszerstwa", mogła poniżyć w opinii publicznej i narazić na utratę zaufania niezbędnego dla wykonywanego zawodu dziennikarza. Sąd skazał Janusza L. na karę grzywny: 80 stawek dziennych, określając wysokość stawki dziennej na 30 zł. Ma on też zwrócić oskarżycielowi koszty procesu. Wyrok nie jest prawomocny. Przypomnijmy, że Janusz L. został skazany za internetowe pomówienia redaktora naczelnego Faktów Pilskich już po raz drugi. Dwa lata temu sąd uznał, iż jest on autorem szkalujących wpisów zamieszczonych na portalu dzienniknowy.pl. W sumie dl 71-letniego Janusza L. jest to już trzeci wyrok skazujący za pomówienia zawarte w jego komentarzach internetowych. Cztery miesiące temu został skazany za kłamliwe i oszczercze wpisy wobec dwójki małych dzieci, w imieniu których z aktem oskarżenia wystąpiła matka jako przedstawicielka ustwaowa małoletnich. Ten wyrokj (m.in. 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2-letni okres próby) także czeka na uprawomocnienie się w sądzie II instancji. (msz)

Pochylmy się nad tym donosem medialnym którego autorstwo możemy śmiało przypisać Mariuszowi Szalbierzowi (msz). Wyrok z 30 czerwca 2016 roku nie utrzymał się w apelacji i upadł całkowicie. Autor oskarżenia prywatnego obruszył się na słowa: złodziejstwa, fałszerstwa. Oskarżony nie zarzucał Szalbierzowi przestępstw tylko wskazał na stan faktyczny. Mariusz Szalbierz okradł Janusza Lemanowicza z wolności i tożsamości osoby zgłaszając go do swojego konkursu Kameleon 2005, bez wiedzy i zgody osoby zgłoszonej. Jest zatem złodziejem wartości, za które cierpiały i o które walczyły miliony. W tym samym orędziu – publikacji prasowej ze stycznia 2006 roku Mariusz Szalbierz przypisał Januszowi Lemanowiczowi fałszywy adres IP, który jakoby miał być związany z jego komputerem. Jest więc Mariusz Szalbierz również fałszerzem świadomie używającym fałszerstwa w domenie publicznej Intrenetu. Na uwagę zwróconą mu przez Janusza Lemanowicza w publikacji na portalu internetowym, że ciąg znaków cyfrowych nie opisuje adresu komputera a w mieszkaniu Lemanowicza, Szalbierz odpisał w publikacji, że on zmieniając adres IP badał bystrość internauty. Oto są esbecko-ormowskie metody badania obywateli. Sąd I instancji oczywiście nie pochylił się nad istotą sprawy, a więc, czy użycie tych dwóch określeń opisywało rzeczywistość. Sąd stanął w obronie interesów dziennikarza, który dopuścił się złodziejstwa i fałszerstwa.
O innych wyrokach innym razem.
Bg/sblc
Bg/sblc 23.08.2018, 14:34
We specialized in Bank Guarantee {BG}, Standby Letter of Credit {SBLC}, Medium Term Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft {CBD} as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed.

We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.

The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of the MT760.

DESCRIPTION OF INSTRUMENT:
Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC).
Total Face Value: Minimum of 1M Eur/USD (One Million Eur/USD) to Maximum of 5B Euro/USD(Five Billion Eur/USD).
Issuing Bank: HSBC London, Barclays Bank, Deutsche Bank Frankfurt, Hong Kong, Any AA rated Bank in Europe or any Top 25 WEB.
Age: One Year, One Day
Leasing Price: 6% of Face Value plus 2% commission fees to brokers.
Delivery: Bank to Bank SWIFT.
Payment: MT-760.
Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

All relevant business information will be provided upon request plus our terms and
procedures.

Email: [email protected]

Company Name: Golden crown finance plc

contact name Ashraf billy
Robert Glen
Robert Glen 03.07.2018, 14:54


Project Funding and Banking Instrument Such As {(BG/SBLC/LC/DC/MTN)} for lease and purchase


Sir

I am a financial consultant and have a very good and reputable Provider of some bank instruments we can only deliver fresh cut cash backed lease bank instrument

{(BG/SBLC/LC/DC/MTN)} to you in accordance to our terms and condition. Our bank instruments can serves as collateral as the case may be, which will enable you get loans from

your bank so as to embark on any projects such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Mining, Telecommunication, Construction of Dams, Real estate, Bridges, Trading, Importing

and exporting and Other Turnkey Project (s) etc.

Also these instruments can be put in PPP, etc. Please do let me know of your willingness to proceed and I will email you our terms and condition upon request.

Contact :Robert Glen
Email: [email protected]
Skype: [email protected]
BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!


Ksawery
Ksawery 11.06.2018, 14:49
co to za klasa wzajemnej adoracji ,przez 8 lat nie stanowili dobra , a teraz przejrzeli na oczy i podpisuja sie pod programami PiS.Jeśli sa tacy dobrzy i mało zarabiają to rynek jest wolny i niech podejmują pracę w biznesie ,a nie płaczą i biadolą ,bo służba dla narodu to nie biznes a powołanie.
PILANIN
PILANIN 22.05.2018, 15:47
BRAWO PANIE KACZYŃSKI !!!! DALTEGO ZŁODZIEJE PANA NIENAWIDZĄ ! A Z NIMI TRZEBA ZROBIC PORZĄDEK. ROZLICZYĆ !!!!!!!!!!!!!!