„Szydercy” - odcinek 1

  • 17.11.2017, 14:01 (aktualizacja 08.12.2017, 21:50)
  • Marek Barabasz
szydercy_odc_1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nowy program TV o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Marek Barabasz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (141)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kolorysta
kolorysta 25.05.2022, 19:35
Minęły 4 lata i mordy dalej jak były czerwone, tak są czerwone.
poruta
poruta 06.04.2022, 20:41
Od inauguracji programu TV o charakterze publicystyczno-satyrycznym Szydercy minęło 1601 dni. I nic się nie dzieje. Również zombi komuny z Łowieckiej 10 izded intelektualnie, tylko ino żreć i chlać. Może jaki brydżyk ekshumów komuny z dziadkiem? Prawdziwi mężczyźni nie grają z dziadkiem, toteż może się przypałętać jaki grajek dancingowy, który jest zawsze chętny w trybie: jeśli smutno ci ogromnie, weź pół litra i przyjdź do mnie. On sam też może wziąć krowę (1,75 litra wódki) i przyjść do tych trzech. Jak nie potrafią w brydża, do choć z baśkę, co to nawet debil potrafi. Może coś się ulęgnie nowego w temacie medialnym?
hazardzista
hazardzista 07.04.2022, 11:36
Baśka zwana kopem jest popularna na terenie Kujaw, Pałuk, Krajny, poznańszczyzny.
strzał w dziesiątkę
strzał w dziesiątkę 22.03.2022, 11:51
Pytanie: czy Mariusz Szalbierz jako dziennikarz - redaktor naczelny Tygodnika Nowego oraz portalu internetowego dzienniknowy.pl (wcześniej tygodniknowy.pl) dopuścił się zbrodni kradzieży tożsamości obywatela oraz ukradł mu prawo do dysponowania swoim jestestwem a więc ukradł mu wolność?
Odpowiedź: Mariusz Szalbierz jako dziennikarz - redaktor naczelny Tygodnika Nowego oraz portalu internetowego dzienniknowy.pl (wcześniej tygodniknowy.pl) dopuścił się zbrodni kradzieży tożsamości obywatela oraz ukradł mu prawo do dysponowania swoim jestestwem a więc ukradł mu wolność.
Mariusz Szalbierz jest zbrodniarzem jako dziennikarz przekaziorów.
wieczny szach
wieczny szach 22.03.2022, 11:54
To jest reprint z 27.03.2020. Nie lepiej wysłać to jako news na ostatni wybryk tej trupy trupów medialnych?
komentator chamstwa medialnego
komentator chamstwa medialnego 15.11.2021, 12:28
Na portalu wiejskim o mieście Pile zwanym faktypilskie Szalbierz zamieścił swoje przemyślenia w właściwym sobie trybie wypocino-wypierdziny „Wicemarszałek arogancji i chamstwa”
o Ryszardzie Terleckim, że cham.
W zbiorze komentarzy do tego felietonu znalazła się wypowiedź korespondenta „Pytak” 09:12, 15.11.2021: Kiedy Szalbierz na korytarzu w sądzie okręgowym Poznań zaczepił bezczelnie Lemanowicza, dostał krótką ofertę: spadaj. Czy to chamstwo i z której strony?
Po kilku minutach korespondent Ogrodnik 09:19, 15.11.2021 podzielił się z ludnością swoją refleksją o Mariuszu: Gdyby poszukać analogii do określenia Mariusza, najlepiej pasuje owoc bielunia: kłujący i toksyczny. Lepiej właśnie niech spada.
Te dwa wpisy zostały natychmiast skasowane przez dowództwo farmy trolli nienawistników instytucjonalnych zainstalowanych w Grupie Pościgowo-Szpiegującej 100Kłosy.
niech bestia zdycha
niech bestia zdycha 24.02.2022, 19:57
To trafne określenie "wypocino-wypierdziny". Takich dzieł miałkich płaskiego intelektu naleśnikowatego jest w cyklu "na marginesie" co najmniej tyle, ile miesięcy Szalbierz robił za redaktora naczelnego.
Судьба человека
Судьба человека 19.09.2021, 17:01
Post numer 100. Walnijcie po setce bez zagrychy.
zdradzeni o świcie
zdradzeni o świcie 07.02.2022, 18:13
Oni walą z gwinta i na kaca piwo z puszki.
Zofia z Piły z kiłą
Zofia z Piły z kiłą 27.05.2022, 13:51
...i konia.
pofturka
pofturka 18.09.2021, 12:56
Melon: "Leman widzę że masz wiele twarzy ale wszystkie to ohydne ryje. Już nie długo święty Piotr wezwie na rozmowę a wtedy się przekonasz co znaczy piekło za te wszystkie świństwa które ludziom wyrzadziles ty mały zawistny czlowieczku".
kapitulus furfantus15:55, 12.06.2021
Redaktor naczelny Tygodnika Nowego XI 2004 - IX 2007 mógł nie zaczynać, mógł sobie odpuścić szwendanie się za Lemanem jako herszt Grupy Pościgowo-Szpiegującej 100kłosy, mógł nie wpiredalać się w wewnętrzne sprawy rodziny Lemana, mógł nie insynuować w Tygodniku Nowym imputując Lemanowi zależność od narkotyków, mógł nie wyganiać swoich debilowatych podsłuchiwaczy-nagrywaczy do Próchnowa, mógł nie inkryminować Lemanowi udziału w morderstwie Ryszarda Winkowskiego, mógł nie znieważać matki Lemana pisząc w Tygodniku Nowym , jakoby była kurvą.
Leman nie chce się choćby odlać na wrażenia Melona o fizycznej stronie estetyki twarzy Lemana. Nie obawia się spotkania ze świętym Piotrem, bo zawsze jest przygotowany, tym bardziej, że grupa bandytów inspirowana przez totumfackich Stokłosy obiecuje od lat ostateczne rozwiązanie kwestii Lemana w trybie mokrej roboty.
Leman spotkał się niedawno z pewnym gościem z establishmentu medialnego pilskiego grajdoła dziennikarskiego. Ten zauważył, że Szalbierz serdecznie nienawidzi Lemana za jego krytyki szalbierzowych tekstów pełnych pustki, dziadostwa mentalnego, niewiedzy i prymitywnej głupoty, jego fałszerstw i złodziejstwa wartości podstawowych. Dodał, że również Utkin i Noska chętnie by wsadzili Lemanowi w dupę granat F1 i wyciągnęli zawleczkę.
Faktypilskie.pl Instrukcja na bezkarność hejterów metoda na idiotę - felieton z 5.09.2018.
absolwent
absolwent 17.09.2021, 14:02
Dziś mija 46 miesięcy od pierwszego odcinka. Ci faceci dzisiaj wyglądają jakby byli starsi o 46 lat.
U mnie w akademiku na Bohaterów Warszawy 55 była sprzątaczka stara jak piramidy, Truda. Ona wchodziła do pokoju, pozdrawiała studentów: dzień dobry kochane studenty. Wam to tylko wódka i piredolenie w głowie. Zabierała puste butelki, bo to był w latach 60-tych biznes. Nasi bohaterowie wyglądają jak ta Truda.
Tesla
Tesla 18.09.2021, 12:09
No, ale oni przecież nie zbieraja butelek, tylko chcąc im ulżyć opróżniają ich zawartość wytrwale od lat. A że wyglądają jak ta przysłowiowa Truda z akademika wydziału elektrycznego? Kto chleje, ten ma wygląd.
opój
opój 18.09.2021, 23:19
Obecnie rysuje się powrót do kaucjonowana butelek szklanych i plastikowych do 3 litrów. Mają podobno oddawać za każdą flaszkę 50 groszy. Ale pewnie podniosą cenę za napoje i wódkę, piwo, wino, pepsi, cocacolę, różne Hortexy, Helleny, Zbyszki o te 50 groszy
A co z kartonikami na napoje?
Już mamy podatek cukrowy, teraz kaucje.
czwartego stycznia
czwartego stycznia 16.07.2021, 18:46
chawira hejtera17:46, 13.07.2021 to on jeszcze nie zdechł? Bo taki smród jakiś czas temu poszedł od bloku przy wawelskiej ze słomianymi trocinami w oknie

Inwigilacja rodziny trwa. Pewien były pracownik powiatowej smrodosytni, który miał bliskie kontakty z Królem Flaków – Wielkim Smrodatorem, ostrzegał: on nigdy nie ustaje, nie przebacza. On się może przyczaić nawet 10 lat, ale pamięta, ludzie pracują, zbierają informacje, archiwizują. Przyjdzie kiedyś czas realizacji. 13 lipca dowiadujemy się, że jakiś kapuś-chodak zauważył nowe słomiane, czy bambusowe zasłony na oknach (bambus też trawa). Taka informacja z dokumentacją fotograficzną jest warta dwa zielone kurczaki ze spadów, kilogram kiełbasy z ślizgiem powierzchniowym ze zwrotów i czteropak piwa. Tradycja goni nowoczesność. Tradycyjnie na przykład Stokłosa publikował wyniki inwigilacji dysponenta samochodu Škoda PP 27208: co robił, z kim się spotykał w czerwcu 2006. 21/22 lipca 2012 w nocy ktoś oblał balkon, okna i drzwi jakąś nieznaną substancją a ogródek – rabatkę kwiatową przed mieszkaniem potraktował defoliantem, co dało efekt nagłej śmierci wszystkich roślin. Policja pobrała próbki do badania jakościowego, ale olała i oprykała swoją robotę, bo wiadomo – senator z sercem podeśle kontenerek kaszanki na balangę w święto organu. Bieżąca uwaga kapusia – chodaka daje pole do działania podpalaczom, aby benzyną lub denaturatem ubogacić słomiankę i pierrdut, zapalniczka jednorazówka do roboty. Tylko biedny Szutkowski musiał wydać ze spółdzielni mieszkaniowej 2090 złotych na wymianę ziemi zatrutej nieznanymi substancjami. Smród może być pochodzenia z fabryki pasz metodą ekstruzji, zlokalizowanej przy Wawelskiej. Jest to duży blok technologiczny pracujący w systemie ciągłym. Może emitować coś, co powoduje torsje a więc to jest darmowy emetyk dla ludności. Mogą się cieszyć anorektyczki i Sylwia Spurek. Należy wspomnieć o aktywności sklerotyka medialnego, Ceranowskiego, tajnego kapusia – trepaka, którego istotną cechą jest stałe zapominanie o konieczności wyłączenia kamery w miejscu, gdzie nagrywanie jest zabronione albo niedozwolone.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 16.07.2021, 18:57
Co z ciążą małżonki naszego redaktora naczelnego expressTV? Czy dalej trwa, już dziesiąty rok, czy uległa rozwiązaniu a może nastąpił zgon prenatalny pochodzenia naturalnego lub nienaturalnego?
toxemia gravidarum
toxemia gravidarum 07.02.2022, 18:29
Karty chorych i ciężarnych ze złotowskiego szpitala informują, że jednak w październiku 2012 nastąpiło rozwiązanie. Stąd też należy się spodziewać, że nowe pokolenie zmierza dziarskim krokiem do dychy. Nic nie wiadomo o rozwoju progenitury ani fizycznym, ani umysłowym. Kiepsko to wygląda zważywszy na osiągi tatusia, który po raz nie wiadomo który porzucił wyższą szkołę w obliczu niemożności sprostania szemranym wymaganiom zaoczniaka w takiej szemranej dziedzinie, jak telewizja, teatr, film. Chciał mienić się, błyszczeć, a został tylko szpan i potajemne szwendanie się na zlecenie Wielkiego Smrodatora.
Na jedno wychodzi
Na jedno wychodzi 24.02.2022, 19:50
Ceran mógłby świecić światłem odbitym od lustra latryny wypełnionej produktami przemiany materii lub laguny odcieków hodowlanych u kumpla, Wielkiego Smrodatora. Na jedno wychodzi.
ZG FC JWP Le Mana
ZG FC JWP Le Mana 02.07.2021, 13:26
Zarząd Generalny FanClubów Jego Excelencji JWP Le Mana
Przeprowadziliśmy jako Zarząd rozmowę z naszym idolem w temacie sprawy 151. Opowiedział nam, że to jest zastanawiające aby nie móc zmieścić się w rocznym terminie do wniesienia oskarżenia prywatnego. Dlatego jedna pretensja odpadła z mocy prawa. W części orzeczonej jako niewinność, była wypowiedź ubogacona fotografią niezawierająca nic ubliżającego, pomawiającego a tylko prześmiewczy wpis o charakterze szyderczo-komediowym, co etatowy szyderca powinien uznać za dowcip. Sprawa upadła kompletnie.
Zarząd, po chwili zbiorowego namysłu, wysunął myśl taką: nie chodzi o skazywanie, a o ciągłe nękanie naszego idola, który poważył się wspomagać swoją wiedzą techniczną stowarzyszenie obywatelskie przeciwko smrodowości przedsiębiorstwa, tak niezbędnego jak i uciążliwego z powodu niedotrzymywania warunków technicznych produkcji. Przykładem może być niedawne oskarżenie naszego idola przez niejakiego Michała Daniela Gray ze Złotowa, gdzie istnieje sitwa medialna Tygodnika Nowego i expressTV Media Vectra. Oskarżył on mianowicie naszego idola o pobicie go na terenie sądu rejonowego w Pile. Domagał się 5000 zł odszkodowania. Nie przyszedł na posiedzenie pojednawcze. Sprawa upadła w trybie artykułu 491 kpk. Sam czas od wniesienia oskarżenia do orzeczenia kończącego trwał 3 miesiące. Michał Daniel Gray - wielbiciel Adolfa Hitlera - był słupem opłaconym i wypuszczonym jako harcownik przez koterię złotowsko-śmiłowską przeciwko Jego Excelencji Panu Januszowi Lemanowiczowi. Michał Daniel Gray powinien być ścigany o fałszywe oskarżenie, ale nasz idol nie chce się choćby odlać na Michała Daniela Gray. To powinny zrobić sądy i prokuratura. Ale tu prawo jest trup.
znów za rok matura
znów za rok matura 02.07.2021, 13:29
Z drugiej strony oskarżyciel prywatny jest znany z tego, że nie radzi sobie z arytmetyką na poziomie 4 klasy szkoły powszechnej stopnia podstawowego.
emerytura
emerytura 08.09.2021, 17:19
Porównując poziom kształcenia powszechnego z czasem, kiedy nauczyciel był koryfeuszem a nie wyrobnikiem, którego można pobić na lekcji, skłaniam się do opinii, że to piąta klasa podstawówki.
cd
cd 30.06.2021, 19:20
Informuje się starca lemanowicza o przedłużeniu o kolejne 3 miesiące ignorowania hejterskich wpisów
wyjście z sytuacji bez wyjścia
wyjście z sytuacji bez wyjścia 17.07.2021, 12:54
Jako żona uważam konieczne przedłużenie tego kawałka, co teoretycznie kryje się pod napletkiem u mojego małżonka a faktycznie ni widu, ni słychu. Dlatego jestem w Kowalewie, bo ile można czekać na coś, czego nie ma? A tu pełno chłopców, jak w biurze, że przychodziłam później z pracy!
stary ale jary
stary ale jary 09.09.2021, 10:24
Ja bym się konkretnie nie zgodził, żeby ten wpis autora "cd" opisywał losy rodziny z wiochy na peryferiach, rozbitej wskutek niemożności wobec wielkiej erotycznej potrzeby, co niedwuznacznie wskazuje wpis "wyjście z sytuacji bez wyjścia". Trzeba przyjąć, że "cd" ma decydujący wpływ na treść decyzji, co ma być a czego ma nie być na deskach teatru absurdu o nazwie "dzienniknowy.pl". Kto zaś jest decydentem? Marek Barabasz z marnego miasteczka Złotów. Nie oznacza to, że wielka potrzeba i kompletna niemożność nie zachodzi w stadle z wiochy na peryferiach. Analogiczna jest sytuacja z intelektualną niemożnością zmierzenia się ze starcem lemanowicz'em. Jest to zatem - należy założyć - impotencja duble dwóch furfantów: umysłowa i bzykaniowa.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 09.09.2021, 10:34
Czy Marek Barabasz jest wykonawcą poleceń właścicielskich Henryka Stokłosy?
Potakiewicz
Potakiewicz 11.09.2021, 19:57
Jest
ksut
ksut 16.07.2021, 19:03
Mamy informacje, że "cd" znaczy: cuchnąca duupa. Duupa nie jest bukietem fiołków w ręku Tuska ale odpowiada mentalności autora wpisu i osobowości Tuska: Informuje się starca lemanowicza o przedłużeniu o kolejne 3 miesiące ignorowania hejterskich wpisów
ciągle wakacje
ciągle wakacje 05.07.2021, 17:04
Byłoby fajnie o ile by przedłużano o miesiące niekolejne.
o pochodzeniu rodziny - Engels
o pochodzeniu rodziny - Engels 04.07.2021, 21:27
Rzut oka na facjatę tego po lewej przekonuje nas, że wygląda na rocznik. A więc jest starszy od swojej mamusi, co to podobno w sylwestra ją wytentegował i wyonacył jakiś z plemienia Sema.
lingwista
lingwista 30.12.2021, 15:40
Z plemienia Sema są specjalistami od wyonacania, co to wytentegują i wyonacą. Wyonacą, znaczy oszukają, na przykład pospółkują w szatni albo kiblu w sylwestra 61-62, niby że z wielkiego uczucia, a kiedy wygarną ze swoich czeluści żyjątka w środowisko przygotowane do prokreacji, porzucą odmienioną damę w stanie odmiennym. Potomkowie protoplasty Sema wszelkie gojki traktują jako wiadro do zrzutu zbędnych połówek alfa helisy. Toteż polski wyraz "kobieta" pochodzi z dawnego rosyjskiego słowa kob' - wiadro.
Minion
Minion 19.09.2021, 13:13
Możliwe, że jest potomkiem Felaszów, czarnego ludu żydowskiego z Abisynii, na co wskazują cechy morfologiczne.
Morgan
Morgan 22.09.2021, 12:09
Tak miał Aleksandwer Puszkin - rusek z abisyńskimi korzeniami genetycznymi.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 05.07.2021, 20:00
Co to znaczy wyonacył?
miejscowy
miejscowy 06.07.2021, 10:00
...znaczy oszukać, wykorzystać w języku góralskim.
W miejscowym oszust, to szalbierz, farmazon.
monoglota
monoglota 09.09.2021, 10:38
Oszukiwać, po poznańsku: szuchrować.
Wolf z włochatą duupą
Wolf z włochatą duupą 05.07.2021, 19:59
Jednocześnie mamy wniesione oświadczenie mamusi do tatusia, jakoby nie było żadnych ingerencji zewnętrznych koniecznych do wywołania kolizji gamet a rzecz z powołaniem Mariusza miała miejsce w układzie rodzinnym, może nawet małżeńskim. Trzeba by zlustrować papiery urzędu stanu cywilnego i szpitala w Wyrzysku 1962.
losy wiochy
losy wiochy 01.01.2022, 18:55
Trzeba zauważyć, że poszukiwanie odpowiednich urzędów może nastręczać trudnośi. Byłoto bowiem dużo przed reformą gierkowską, istniały gromady, powiaty i województwa. Dzisiejsza wiocha gminna Białośliwie była po prostu wiochą Białośliwie.
errata
errata 04.07.2021, 21:29
...na rocznik 1941.
ignotum per ignotum
ignotum per ignotum 30.06.2021, 20:42
ячейка mądrych inaczej młodzieżowców około 60-ki ustaliła na zebraniu, że dalej musi się szkolić przez trzy miesiące aby móc podjąć próbę zrozumienia prostego języka. To nie ignorowanie a ignorancja.
zoil
zoil 30.06.2021, 11:31
Wpisów razem jest 3949, czyli średnio 179,5 na odcinek. To wielki sukces intelektualny niszowego portaliku umarłej inteligencji mediów lokalnych.
manometr z sekundnikiem
manometr z sekundnikiem 03.04.2020, 10:32
Czerwoność facjaty Szalbierza sugeruje nadciśnienie pochodzenia nerkowego na poziomie 189/95/77.
Agnieszka
Agnieszka 03.04.2020, 10:43
Bladość facjaty Barabasza sugeruje, że chce siku.
nefrologia teoretyczna
nefrologia teoretyczna 03.04.2020, 10:56
A to już minęły 124 tygodnie. Jak on to wytrzymuje?
Wielep
Wielep 02.04.2020, 21:12
Na wstępie Marek Barabasz - cokolwiek to znaczy - oświadcza, że jest redaktorem naczelnym. To się kończy, pożegnania czas już przekroczyć próg. Czas kupić sobie łopatę grabarza. A tak dobrze było im razem w kupie. Kupy nikt nie ruszy.
Krajna w chmurze
Krajna w chmurze 03.04.2020, 11:04
Niektóre kupy śmierdzą nawet bez ruszania. Dla przykładu, fetor i odór kup medialnych rozchodzi się za pośrednictwem kolportażu na obszar kilku województw w przypadku TN (tani nierząd) i FP (frajer pompka) a dodając nowoczesne formy komunikacji, na cały świat. To co tam taki przedsiębiorca ze Śmiłowa, który emituje swoje smrody na obszar powiatu z przyległościami.
LJ
LJ 27.03.2020, 15:22
Pytanie: czy Mariusz Szalbierz jako dziennikarz - redaktor naczelny Tygodnika Nowego oraz portalu internetowego dzienniknowy.pl (wcześniej tygodniknowy.pl) dopuścił się zbrodni kradzieży tożsamości obywatela oraz ukradł mu prawo do dysponowania swoim jestestwem a więc ukradł mu wolność?
Odpowiedź: Mariusz Szalbierz jako dziennikarz - redaktor naczelny Tygodnika Nowego oraz portalu internetowego dzienniknowy.pl (wcześniej tygodniknowy.pl) dopuścił się zbrodni kradzieży tożsamości obywatela oraz ukradł mu prawo do dysponowania swoim jestestwem a więc ukradł mu wolność.
Mariusz Szalbierz jest zbrodniarzem jako dziennikarz przekaziorów.
klops
klops 26.03.2020, 19:21
Klapa.
jestem, który jestem
jestem, który jestem 16.03.2020, 09:52
Portal dzienniknowy.pl można spokojnie zamknąć, bo wszystkie śmiecie i złomy cywilizacji wyczerpały swoje możliwości. Został jeden zwycięzca.
Zaciekawiony Oglądacz
Zaciekawiony Oglądacz 24.11.2017, 14:22
przepraszam czy emisje tego programu będą co tydzień? i czy tego samego dnia?
Zaciekawiony Oglądacz
Zaciekawiony Oglądacz 23.09.2021, 11:14
Bo pragnę zapodać, że dla mnie byłoby istotne prowadzenie dalszej kontynułacji programu. Albowiem ponieważ ja odchudzam się besskutecznie od lat a ten progran satyryczno-publicystyczny dawał mi rzadką okazję do wymiotów, co sprzyja utracie wagi.
hłehłehłehłe
hłehłehłehłe 23.09.2021, 19:55
Programus satiricus - emeticus!
jasnowidz
jasnowidz 02.04.2020, 21:19
Były nieregularnie jak emisje ulotki fakty pilskie. Ale padło to na ryj i nie ma.
wielki zoil
wielki zoil 02.04.2020, 21:42
Bo to było, żeby zarąbać Głowskiego. A jak Głowski wygrał w cuglach, padło, bo po co mieli wstawać rano od swoich Beatek i Agniech, kiedy ich badziewiaste programy nie dały nic?
человеческая судьба
человеческая судьба 30.06.2021, 20:47
Oni kochają wkleić się w swoje Beatki i Agniechy, tylko Beatki i Agniechy nie bardzo to lubią, szczególnie jak giry walą kwachem.
Gościu
Gościu 06.12.2017, 14:10
Non stop :)
Wròbelek
Wròbelek 24.11.2017, 14:43
Chyba co piàtek
Beka
Beka 24.11.2017, 12:26
Hahaha
Pogol
Pogol 24.11.2017, 08:57
Zmieńcie tytuł na "Czarne Barany Picadora"
hłehłehłehłehłe
hłehłehłehłehłe 23.09.2021, 19:57
łyse barany senatora!
Tatarsta
Tatarsta 13.12.2017, 23:50
Taaaa
pozdro
pozdro 24.11.2017, 13:01
taaaaa, iście czarny humor
kocioł pilski
kocioł pilski 22.11.2017, 15:16
Zgadza się , nie ma niezależności w mediach , szczególnie o zasięgu lokalnym , brawo i szacunek za to że nie udajecie bezstronności
Galon
Galon 24.11.2017, 07:37
Jeżeli nie ma niezależności w mediach to nie ma już dziennikarstwa
Ufas
Ufas 26.11.2017, 01:01
Nie ma i nie będzie

Pozostałe