Nie mówią żegnaj, lecz do widzenia

  • 9.02.2018, 13:15
  • Anna Czapla-Furtacz
Nie mówią żegnaj, lecz do widzenia
KRZYŻ WLKP. Ze służby odszedł zasłużony dla czarnkowskiej Komendy Powiatowej Policji mł. asp. Daniel Kujawski

W miniony piątek powszechnie lubiany i szanowany szef krzyskich kryminalnych postanowił pożegnać się z mundurem. Uczestniczący w pożegnaniu Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie - insp. Piotr Ryżek nie szczędził mu słów uznania za dotychczasową współpracę.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

W krótkim wystąpieniu szef czarnkowskich policjantów w imieniu własnym oraz współpracowników podziękował za trud i rzetelną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Na koniec życzył dużo zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Do życzeń przyłączyli się koledzy z czarnkowskiej KPP. Dodajmy, że młodszy aspirant Daniel Kujawski w policyjnych strukturach przepracował 15 lat. Jak podkreślali jego przełożeni, dał się poznać jako sumienny i doświadczony policjant, który niejednokrotnie udowodnił swoje zaangażowanie w realizowaniu codziennych obowiązków służbowych.

Jego przygoda z mundurem zaczęła się w 2003 roku. Karierę zawodową rozpoczął w Policji Sądowej Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu skąd w 2007 roku trafił do Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu w Krzyżu Wlkp. W 2009 roku został policjantem Ogniwa Kryminalnego, a od 2014 roku jest jego kierownikiem, uzupełnia Karolina Górzna-Kustra rzecznik KPP Czarnkowie.

pik

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe