Medale dla Złotych Par w Połajewie

  • 13.02.2018, 10:47
  • Anna Czapla-Furtacz
Medale dla Złotych Par w Połajewie
W Urzędzie Gminy Połajewo odbyła się uroczystość wręczenia „Medali za długoletnie Pożycie Małżeńskie” dla par z terenu gminy, które przeżyły razem pół wieku.

Wśród odznaczonych były następujące pary: Elżbieta i Tadeusz Bartol z Połajewa, Bożena i Franciszek Dylawerscy z Połajewa, Halina i Henryk Jahnz z Połajewa, Anna i Zbigniew Janc z Połajewa, Irena i Stanisław Myszka z Boruszyna, Janina i Henryk Schoenfeld z Krosina, Dorota i Zbigniew Soczka z Połajewa, Helena i Czesław Wujec z Boruszyna.

Jubilatów powitano na Sali Sesyjnej urzędu. Wójt Gminy Stanisław Pochyluk dokonał dekoracji jubilatów medalami nadanymi przez Prezydenta RP. Złożył też gratulacje wraz z bukietem kwiatów. Życzył Jubilatom dużo zdrowia i dalszych szczęśliwych lat wspólnego pożycia.

Dla wszystkich dostojnych gości były słowa uznania za wspólnie przebytą drogę, za poświęcenie i trud pracy włożony dla dobra założonej przed pół wiekiem rodziny. Część artystyczną i oprawę muzyczną zapewnił Pan Marek Frąckowiak.

Po części oficjalnej – przy lampce szampana, kawie i słodkościach – nadszedł czas na rozmowy i wspomnienia z życia Jubilatów.

Pamiątkowe zdjęcia utrwaliły na stałe wspólnie spędzony dzień.

Andrzej Pankowski

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe