Szansa na sukces – Walentynki w Lubaszu!

  • 13.02.2018, 11:02 (aktualizacja 13.02.2018 11:13)
  • Anna Czapla-Furtacz
Szansa na sukces – Walentynki w Lubaszu!
Druga edycja zabawy związanej ze śpiewaniem piosenek w wersji karaoke miała miejsce w środę 7 lutego w Lubaszu. Pomimo sporej liczby deklaracji uczestnictwa, odwagi ostatecznie starczyło czterem grupom, aby pojawić się i potwierdzić, że „śpiewać każdy może”. Ponad dwugodzinne spotkanie upłynęło w fantastycznym nastroju, a emocje dodatkowo zwiększał miłosny repertuar.

Wśród zespołów pojawili się pracownicy Przedszkola Bajka w Lubaszu, Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi w Lubaszu, połączone siły Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaszu oraz organizatorzy i pomysłodawcy Gminny Ośrodek Kultury. Wszystkie grupy miały możliwość wcześniejszego zapoznania się z przygotowanym repertuarem, który w zgodnej opinii był bardzo trudny. Ostatecznie co pojawiło się w trakcie imprezy, każde wykonanie było lepsze od oryginału. Formuła zabawy zakładała również losowanie piosenek poprzez przebicie balonika, w którym znajdowała się karteczka z tytułem utworu. Zanim na czerwonym dywanie, przed mikrofonami pojawili się uczestnicy, miejsce miała wspólna rozgrzewka, czyli wykonanie kilku piosenek, w tym „Sto lat” dla Wójta gminy Lubasz Marcina Filody, który jak się okazało obchodził w tym dniu urodziny. Finał przeszedł najśmielsze oczekiwania, bo oprócz wspólnego śpiewu pojawiły się również tańce podczas wykonania przez wszystkich utworu „Miłość w Zakopanem” Sławomira. Kolejna edycja zabawy w przyszłym roku w okolicach kalendarzowego „Święta zakochanych”. Dziękujemy wszystkim za fenomenalny muzyczny wieczór, okraszony słodkościami i kawą.

Szymon Szwed/Gminny Ośrodek Kultury

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe