Platynowa Gmina. Trzeba umieć się sprzedać!

  • 2.03.2018, 10:09 (aktualizacja 02.03.2018 11:38)
  • eki
Platynowa Gmina. Trzeba umieć się sprzedać!
WIELEŃ Prestiżowe wyróżnienie dla Gminy. Platynowy Hit 2017 przyznano Wieleniowi m. in. za współpracę z mediami (dołożyliśmy swoją cegiełkę) oraz wykorzystanie portali społecznościowych. Ale nie tylko

Kluczem do sukcesu okazał się wypracowany przez lata system motywacyjno - promocyjny. Właściwa organizacja i wspieranie przedsięwzięć na rzecz rozwoju społecznego-gospodarczego, sportu i turystyki oraz szeroko pojętej kultury, zaowocowały mocną pozycją Wielenia na mapie powiatu i całego regionu. Wysiłki te zostały zauważone i …docenione.

Burmistrz Elżbieta Rybarczyk przyrównała działający system do dobrze funkcjonującego mechanizmu, który pozwala mieszkańcom na pełną identyfikację z Miastem i Gminą Wieleń. W podobnie przychylny sposób zweryfikowała zgłoszenie Komisja Konkursowa z udziałem przedstawicieli Instytutu Certyfikacji i Jakości Gospodarczo - Samorządowy HIT Regionów. Po przeprowadzonym audycie oraz przeanalizowaniu tematu, a także w oparciu o informacje środowisk opiniotwórczych, zgłoszenie zostało pozytywnie ocenione i zakwalifikowane do finałowej puli wyróżnień.

Platynowy Hit       Efektem tych starań była sobotnia gala w poznańskiej „Andersia Tower”, gdzie burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej w Wieleniu Mirosławem Myszkowskim odebrali nagrodę „2017” „za systemową organizację i wspieranie przedsięwzięć na rzecz rozwoju społeczno - gospodarczego, kultury fizycznej i turystyki oraz kultury”.

      - Konsekwentne eksponowanie określonych symboli Gminy podkreśla jej dorobek, urodę i potencjał, w harmonii z podejmowanymi zadaniami własnymi gminy w celu budowania własnego, czytelnego, pozytywnego, niepowtarzalnego i atrakcyjnego wizerunku. Zależy nam na tworzeniu warunków do budowania postaw obywatelskich, poczucia tożsamości i dumy z Małej Ojczyzny - mówi Bartosz Niezborała z UM w Wieleniu.   

      Ze szczególnym pietyzmem dba się tu o symbole wieleńskiego samorządu opisane choćby w „Księdze identyfikacji wizualnej” Miasta i Gminy Wieleń. W tym kontekście znaczącej symboliki nabierają Nagrody Burmistrza nadawane w różnych kategoriach: Statuetka „DRZEWO”, Statuetka „SUKCES” i Statuetka „NOTECKIE SKRZYDŁA”. Jednym ze skutecznych narzędzi promocji jest wydawany kwartalnik, biuletyn informacyjny Gminy Wieleń „Nasz Samorząd”. Całość dopełnia nowoczesna strona internetowa, którą uzupełnia Biuletyn Informacji Publicznej.

pik

 

eki

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe