Pomóżmy Błażejowi

  • 6.03.2018, 14:56
  • eki
Pomóżmy Błażejowi
- Podobno dostajemy takie problemy, które jesteśmy w stanie udźwignąć...

Cześć! Niecały tydzień temu, po wielu miesiącach bezskutecznych poszukiwań przyczyn koszmarnego bólu, zdiagnozowano u mnie szpiczaka mnogiego, nowotwór złośliwy szpiku kostnego – pisze Błażej Przychocki

Niestety, choroba Błażeja jest w trzecim stadium zaawansowania. Szpiczak dotyka głownie ludzi w wieku 60-65 lat, około 10% pacjentów jest poniżej 55 roku życia, a tylko 2-3% poniżej 40.

- Ja 17 stycznia skończyłem dopiero 34 lata – mówi Błażej i dodaje: - Podobno dostajemy takie problemy, które jesteśmy w stanie udźwignąć. Jak widać ta wrażliwa łajza, do której uśmiecham się codziennie w lustrze, to całkiem silny gość! Kruchość moich kości można porównać do skorupki jajka. Aby je wzmocnić (!) potrzebuję pomocy w leczeniu. Dzięki Rodzinie i Przyjaciołom stałem się podopiecznym Fundacji Złotowianka, która pomoże mi w zbiórce pieniędzy. Jeśli zechcielibyście przy rozliczaniu PIT przekazać 1% podatku na moje leczenie to podaję namiary:

Nr KRS Fundacji "Złotowianka": 0000308316

W rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: BŁAŻEJ PRZYCHOCKI P/134

Istnieje też możliwość wpłat indywidualnych bezpośrednio na konto Fundacji:

Nr konta Fundacji "Złotowianka"

Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo

25 8944 0003 0002 7430 2000 0010

w tytule przelewu: darowizna na rzecz BŁAŻEJ PRZYCHOCKI P/134

 

 

eki

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe