Ars Medical bez kontraktu. I to nie jest prima aprilis!

  • 7.03.2018, 14:05
  • eki
Ars Medical bez kontraktu. I to nie jest prima aprilis!
- Od 1 kwietnia nie prowadzimy zapisów w ramach NFZ - informuje pilska klinika.

- Z przykrością informujemy, iż z dniem 1 kwietnia 2018r Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) nie przedłużył nam kontraktu w ramach prowadzonego Oddziału Chorób Wewnętrznych w Ars Medical. W związku z powyższym nie prowadzimy zapisów w ramach NFZ – informuje klinika Ars Medical na swojej stronie na FB.

Co to oznacza dla pacjentów? Są zdezorientowani. Pytają o już zaplanowane wizyty u specjalistów – czy te są odwołane?

Jak informuje Ars Medical na swoim profilu, komunikat dotyczy wyłącznie przyjęć na oddział internistyczno- kardiologiczny, a nie wizyt w poradniach specjalistycznych.

Mimo to pacjenci są zbulwersowani. Nie wiadomo bowiem, co będzie dalej i czy kontrakty dotyczące poradni specjalistycznych zostaną przedłużone, czy też nie – podobnie jak ma to miejsce w przypadku oddziału chorób wewnętrznych.

„Skandal !!!! Jak można pozbawić pacjentów takich godnych warunków leczenia ?????? NFZ powinno zostać rozwiązane !!!!!! Jestem zbulwersowana !” – takie i podobne wpisy zamieszczają pod informacją pacjenci kliniki. 

 

 

eki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gabi
gabi 8.03.2018, 12:58
Jestem w szoku
Derbent
Derbent 8.03.2018, 09:57
"Dobra Zmiana" wypłaciła już sobie nagrody, więc zabrakło na leczenie. Sami w kolejkach nie stoją. Hołota tak ma; kłamać, kłamać i kłamać.
rykhien
rykhien 8.03.2018, 09:20
To jest sabotaż ! ! !
ALU
ALU 8.03.2018, 08:28
Nalezy rozdzielic prywatne od panstwowego.Kto ma pieniądze niech się leczy prywatnie w ARS MEDICAL. Pieniadze z NFZ przkazć na publiczne szpitale. Dodatkowo nalezy stworzyć system dodatkowych ubezpieczeń tak aby każdy mogł sie leczyc w prywatnej placówce medcznej
Jan
Jan 8.03.2018, 17:13
Puknij się w ten głupi łeb! Czy w ogóle masz pojęcie, jak to działa?!
usia
usia 8.03.2018, 09:59
Barani łbie, przecież w prywatnej klinice też leczysz się za darmo jeżeli ma ona kontrakt z NFZ i nie skończył się w danym roku limit tych środków.
Farida2018
Farida2018 7.03.2018, 20:11
Co za bezmyślność ...... tą decyzją NFZ wydłuży w Pile kolejki . To po co rozbudowano ARS MEDICAL ??????? Jaka przyczyna odmowy? To jest niedopuszczalne . Po co płacimy składki na NFZ? SKANDAL!

Pozostałe