Z życzeniami dla pań na Dzień Kobiet

  • 9.03.2018, 10:52
  • eki
Z życzeniami dla pań na Dzień Kobiet
8 marca to z pewnością pracowity dzień dla panów. Nie inaczej było w Starostwie Powiatowym w Pile.

Starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz członkowie Zarządu Powiatu: wicestarosta Stefan Piechocki i Przemysław Pochylski oraz skarbnik Tomasz Pawłowski już od rana składali pracownicom starostwa życzenia i kwiaty. Spotkanie miało miejsce w sali sesyjnej urzędu, gdzie na panie czekał też słodki poczęstunek.

Później starosta złożył życzenia policjantkom i pracownicom służby cywilnej w Komendzie Powiatowej Policji w Pile. Tu również odbyła się miła uroczystość z udziałem Komendanta Powiatowego mł. insp. Sebastiana Cichockiego.

Starosta odwiedził również panie pracujące w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pile.  

- To szczególny dzień. Życzę Paniom zdrowia, wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń – mówił starosta Eligiusz Komarowski, wręczając kwiaty. 

Dzień wcześniej, 7 marca świętowały już panie z Ujskiego Koła Gospodyń. Blisko sto pań spotkało się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. Był słodki poczęstunek do tego występ dzieci z Przedszkola Publicznego im. Króla Maciusia. Na spotkaniu nie zabrakło też gości, których powitała Krystyna Schmidt, przewodnicząca koła. Uczestniczył w nim Stefan Piechocki, wicestarosta pilski, który złożył paniom życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności i podarował upominki. W spotkaniu wziął udział także Roman Wrotecki, burmistrz Ujścia, Marek Jankowski Przewodniczący Rady Miejskiej w Ujściu oraz Przemysław Zdunek dyrektor Domu Kultury w Ujściu.

 

eki

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 10.03.2018, 13:39
Ponieważ kocham kobiety,z okazji 8 Marca dnia kobiet,życzę im wszystkim spełnienia marzeń i zamierzeń,wszystkie kobiety są wspaniałe.
Na marginesie
Na marginesie 11.03.2018, 11:51
A jeśli się rozchodzi o matkę Bakutilka, co ją Szalbierz 11 lipca 2006 roku nazwał k u r w ą, też?

Pozostałe