MŁODZI WAŻNI. PRACUJ I ZAMIESZKAJ W PILE

  • 13.03.2018, 19:17
  • Anna Czapla-Furtacz
MŁODZI WAŻNI.  PRACUJ I ZAMIESZKAJ W PILE
Przed nami IX edycja Pilskich Subregionalnych Targów Pracy i Kariery. Impreza odbędzie się 6 i 7 kwietnia w Inwest Parku.

Tradycyjnie impreza jest dwuczęściowa. Pierwszy dzień to TARGI EDUKACYJNE, tym razem pod hasłem „ Młodzi ważni”, natomiast drugi to TARGI PRACY I KARIERY - „Pracuj i zamieszkaj w Pile”.

Nadchodząca edycja targów skierowana jest do osób zainteresowanych podjęciem pracy, rozwojem swojej kariery zawodowej, a także dla absolwentów, którzy dopiero wstępują na rynek pracy- czytamy w komunikacie Urzędu Miasta. Jednym z elementów programu Targów będzie „Klub Profesjonalistów”, Strefa „Zamieszkaj w Pile” oraz cykl warsztatów „Na Obcasach” .

Wśród wystawców pojawią się pracodawcy z Piły, którym organizator zapewnił bezpłatnie miejsca wystawowe. Podczas targów pracodawcy będą mogli zaprezentować profil swojej firmy oraz przeprowadzić bezpośrednie rozmowy z potencjalnymi pracownikami.

Źródło:UM

TARGI EDUKACYJNE „ Młodzi ważni”

piątek, 6 kwietnia 2018r., godz. 10:00-14:00


 

TARGI PRACY I KARIERY „Pracuj i zamieszkaj w Pile”

sobota 7 kwietnia 2018r., godz. 10:00-13:00

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe