Pilska komenda najlepsza w halowej piłce nożnej

  • 9.04.2018, 10:19
  • Anna Czapla-Furtacz
Pilska komenda najlepsza w halowej piłce nożnej
W sali sportowej PWSZ w Pile 7 kwietnia odbył się dzisiaj X Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej pod patronatem starosty pilskiego Eligiusza Komarowskiego. Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile zdobyli gospodarze: funkcjonariusze z pilskiej komendy!

O puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile walczyło sześć drużyn. Po zaciętych 15-minutowych pojedynkach I miejsce zdobyła Komenda Powiatowa Policji W Pile, II - Szkoła Policji w Pile, III Komenda Powiatowa Policji w Złotowie. Czwarte miejsce zajęła drużyna Grzegorz Piechowiak i Przyjaciele, piąte miejsce - drużyna mediów., na szóstym znalazła się drużyna kuratorów, która z kolei zdobyła puchar najsympatyczniejszej.

Wręczano też indywidualne nagrody. Najlepszym strzelcem okazał się Krzysztof Mrozek z KPP w Pile, najlepszym bramkarzem – Piotr Kuczyński z KPP Złotów, a najlepszym zawodnikiem - Sebastian Polak ze Szkoły Policji w Pile.

Główne trofeum dla zwycięskiej drużyny odebrał Jędrzej Panglisz. Wręczył go oczywiście mł. Insp. Sebastian Cichocki, Komendant Powiatowy Policji w Pilę.

Dodatkowy puchar otrzymali jeszcze uczniowie klas policyjnych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy Teatralnej w Pile, za pomoc w organizacji turnieju.

Atmosfera podczas turnieju była rewelacyjna, zawodników dopingowali komendanci jednostek, dowódcy, a przede wszystkim koledzy i koleżanki. Zabawa była przednia, choć rywalizacja jak najbardziej serio.

- Gratuluję wszystkim zawodnikom, stworzyliście tu dzisiaj świetne widowisko. Sport łączy i kształtuje charakter, co pokazaliście dzisiaj na boisku - powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

(pp)

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Beneditta
Beneditta 9.04.2018, 12:24
Hwdp

Pozostałe