Rondo Blues Expressu w Zakrzewie?

  • 11.04.2018, 10:08 (aktualizacja 11.04.2018 10:10)
  • eki
Rondo Blues Expressu w Zakrzewie?
Propozycje były bardzo kreatywne… Nam spodobały się zwłaszcza: Rondo Roztańczonych Seniorów, Flaczków Zakrzewskich i Kapeli Rymcium Pypcium. I oczywiście Rondo Blues Expressu – nazwa, która znalazła się na podium konkursu.

 

Rondo Blues Expressu, Rondo Ks. Bolesława Domańskiego i Rondo Znaku Rodła to propozycje nazwy dla zakrzewskiego ronda, które będą poddane dalszemu głosowaniu

- Serdecznie dziękujemy za nadesłane propozycje nazwy dla naszego ronda! Do dalszego etapu, czyli głosowania, ostatecznie zakwalifikowano trzy propozycje: Rondo Blues Expressu, Rondo Ks. Bolesława Domańskiego oraz Rondo Znaku Rodła – informuje Urząd Gminy Zakrzewo.

Mieszkańcy nadesłali kilkadziesiąt propozycji.

- W tym bardzo pomysłowe i kreatywne m.in. rondo im. Blues Expressu, Bolesława Domańskiego, Rondo Rodła, Rondo Zjednoczonej Europy, im. Jana Pawła II, Rondo Polskości, im. Alfonsa Tomke, Roztańczonych Seniorów, Chóru Tęcza, 12 listopada 1946 r., Rondo Odezwy Zakrzewskiej, im. Kapeli Rymcium Pypcium, Flaczków Zakrzewskich, Rondo Zakrzewiaków, Rondo na Pięć, Pięciu Prawd Polaków, Rondo Zakrzewianka czy Niepodległości.

Są upominkowe gadżety dla autorów zwycięskich propozycji.

- Niestety, nie możemy nagrodzić każdego spośród przedstawiających swoje pomysły, dlatego zestawy gminnych upominków trafią do osób, które wytypowały wymienione propozycje jako pierwsze: Mateusz Wiebskowski, Marzena Gąsiewicz-Turaj oraz Małgorzata Doligała. Po odbiór gadżetów zapraszamy w godzinach pracy Urzędu Gminy Zakrzewo do biura nr 10 (I piętro).

Już rozpoczęło się głosowanie na jedną z trzech zwycięskich propozycji. Aby wziąć udział w głosowaniu należy zajrzeć na stronę Urzędu Gminy w Zakrzewie i wypełnić konkursowy formularz.    

 

 

eki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe