„Szydercy” - odcinek 17.

  • 03.05.2018, 12:59
  • Marek Barabasz
szydercy_odc_17.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Marek Barabasz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tato z ormo
tato z ormo 23.07.2020, 20:19
Po zamknięciu programu ci dwaj mogliby wystąpić jako kustosze skansenu komuny, gdyby w Bornem Sulinowie nareszcie doszło do inauguracji tego pomysłu. Najlepszym eksponatem byłby oczywiście PKiN im. Józefa Stalina (Szalbierz ma na drugie imię Józef).
Laundry
Laundry 12.05.2020, 09:46
O ile chodzi o tego drugiego giganta mediów, to widać, że w porównaniu z odcinkiem 15 jego portki są wyraźnie bardziej błękitne, niż brązowe. Znaczy, uprał!
kaszanka z grilla
kaszanka z grilla 12.05.2020, 09:49
Ale ryj ma jak po wielkim chlaniu z małym żarciem.
wieś z chłopa...
wieś z chłopa... 12.05.2020, 01:05
Barabasz wystąpił w pospolitej polówce a dla szpanu włożył chusteczkę (z franc. poszetka) do kieszonki marynarki. To buractwo elegancji wieśniackiej nie wyłączając małych miasteczek jak Złotów.
jestem, który jestem
jestem, który jestem 15.03.2020, 19:13
Portal dzienniknowy.pl można spokojnie zamknąć, bo wszystkie śmiecie i złomy cywilizacji wyczerpały swoje możliwości. Został jeden zwycięzca.
Leman
Leman 11.10.2019, 21:28
Kończąc komentarze w temacie „Szydercy” można się pokusić o refleksje - porównanie ze światową muzyką. Panowie szydercy kojarzą się ze szmirowatością działalności gospodarczej sióstr Godlewskich.
kompel w klasy
kompel w klasy 30.12.2019, 16:28
W pierwszej połowie lat sześćdziesiątych, w Wałczu istniał ensemble, duet braci Winiarskich. Poziom dzisiejszych sióstr Godlewskich. Ale była też wybitnie uzdolniona dziewczyna Danuta Sternik. Coś między Violettą Villas a Kasią Sobczyk. Nie wiadomo, co się z nią działo dalej po ogólniaku.
My z Gronem ZG FC
My z Gronem ZG FC 16.08.2019, 17:13
2011-07-25 12:13:27 Odznaczenia po znajomości? Podłożył świnię swojemu następcy? Wszystko wskazuje na to, że sprawa ma drugie dno - polityczne. Jak udało nam się ustalić, sprawę odznaczeń zainicjował były starosta Tomasz Bugajski, który przygotował i podpisał stosowny wniosek, ale nie wysyłał go do wojewody. Sprawie nadał bieg administracyjny na krótko przed zakończeniem swojej kadencji, tak, aby zakończyła się już pod rządami obecnego starosty Mirosława Mantaja. - Wygląda na to, że były starosta podrzucił gorącego kartofla swojemu następcy. Być może nie miał odwagi, aby odmówić swoim koleżankom ze stowarzyszenia i postanowił rozegrać sprawę tak, aby z jego decyzji tłumaczyć musiał się kto inny. To mało honorowe zachowanie - komentuje Marek Barabasz.
(red).

Z poletka idiotyzmu pobraliśmy dziś przypomnienie rozklekotanego umysłu dziennikarza (red), co się czyta: czerwony. Z wiedzy, jaką uzyskaliśmy w sądzie rejonowym w Chodzeży 13 sierpnia 2012 roku od złotoustego Marka Barabasza, (red), to Noska Zbigniew. Wprawdzie Monika Morgulec - obecna w swojej fascynującej chudości i niewątpliwej urodzie z wyższej półki - próbowała dowieść, że (red) jest skrótowcem od "redaktor", to autorytet Naczelnego przeważył zdecydowanie na korzyść poglądu, że czerwony. Nasza grupa zgadza się z twierdzeniem Barabasza. Marek Barabasz jawi się pospólstwu jako wybitny specjalista badania honoru i związanego z tym pojęcim etosu pozytywnego. Mimo, że Zbigniew Noska w roku 2011 osiągał z trudem magiczną liczbę 69 lat, co od razu kojarzy się z seksem oralno-genitalnym, a więc pieprzeniem bez sensu, Marek Barabasz przeszedł do porządku nad jednością myśli Noski, który nie odróżnia świni od kartofla. stosując zamiennie honorowy fakt podłożenia świni z niemniej honorowym podrzuceniem kartofla, w domyśle gorącego.

magazynier na wózku akumulatorowym
magazynier na wózku akumulatorowym 29.07.2020, 11:15
W marketach na wyższych półkach magazynuje się najgorsze produkty o właściwościach śmieci.
inwentarz archiwalny
inwentarz archiwalny 16.08.2019, 18:14
Zbigniew Noska jest odnotowany w zbiorze IPN jako zawodowy rewolucjonista, aparatczyk wydziału informacji i pracy ideologicznej KW PZPR w Pile.
Ideolo, ideolo!
Powstań! Baczność! Sztandar Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej wyprowadzić.
Wyklęty, powstań ludu ziemi, powstańcie, których dręczy głód. Myśl nowa blaski promiennemi dziś wiedzie nas na bój na trud... (Noskę wciąż dręczy, bo gruby). Ruszymy z posad bryłę świata... To się Nosce najbardziej podoba, bo pochodzi z zapadłej wsi, zawszonej i kołtuńskiej - Posada.
Pediki wsiech stran sojediniajtieś'...
1 Maj blisko, szturmówkę w garść!
1 Maj blisko, szturmówkę w garść! 30.04.2020, 22:32
Odnotowanie Noski w zbiorze aparatczyków dowodzi, że taki obiekt biologiczny jest rzeczywistością.
viceprezes
viceprezes 19.10.2019, 12:42
Zbigniew Noska jest odnotowany w spółdzielni jako mieszkaniec Łowieckiej z widokiem na śmietnik.
make - up
make - up 27.04.2019, 02:18
Szalbierz: prezes Jarosław Kaczyński przyjedzie do Trzcianki
Barabasz: I to we własnej osobie.

Faktycznie, Kaczyński bywa że przyjeżdża do Trzcianki w osobie cudzej.
W tym wystąpieniu Barabasz wysforował się daleko za Szalbierza w rozwoju intelektualnym. Nikt w tym programie nie błyszczy.
brązowy błękit dżins
brązowy błękit dżins 11.04.2020, 21:26
To są dzieciaki symbolizowane w odcinku 15 przez różne skarpetki.
nomenklatura pzpr
nomenklatura pzpr 19.10.2019, 11:56
Barabasz, to urzędas, cienias
bez komentarza
bez komentarza 21.03.2019, 19:28
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym Tu już są symptomy upadku. I padł!

.
kobi
kobi 06.05.2018, 22:15
Nie ze wszystkim można się tu zgodzić, ale fajnie się ogląda
prof. Młodowicz
prof. Młodowicz 27.04.2019, 13:21
Kto uważa, że fajnie się ogląda ten kicz i aktorów burleski "Szydercy" musi być masochistą.
motorower Simson
motorower Simson 12.05.2020, 00:56
Dwaj faceci w jednym miejscu, to pedały, jak w Ameryce.
lewica ciągle żywa
lewica ciągle żywa 29.07.2020, 11:27
Jeżeli prawdą jest, że ci dwaj to pedały, należy się spodziewać u nich braku potomstwa, bo układ pedalski jest chory z powodu bezpłodności. O ile jednak mają oni jakieś osoby uważane za ich dzieci, musi to być skutkiem strzału heteronormatywnego z boku. Toteż nie ma zdziwienia, że małżonka zaślubiona dla niepoznaki, ukrycia pedalstwa, przychodzi później z pracy, gdzie są prawdziwi chłopacy.
Natomiast Sylwia Spurek adoptowała podobno wszy, owsiki, mendy jako sierotki pozaludzkiego zwierzostanu.
myśliwy
myśliwy 27.04.2019, 02:09
Ten odcinek programu, po obejrzeniu, można nazwać "Trzy jelenie".
w łeb i na komorę...
w łeb i na komorę... 27.04.2019, 02:13
Faktycznie. I jeleń prawidłowo obrócony duupą do Mariusza. To lubi.
Salonowiec
Salonowiec 11.04.2020, 21:24
To dwie duupy razem?

Pozostałe