Wygraj smartfona na wakacje [KONKURS FOTOGRAFICZNY]

  • 10.05.2018, 12:21 (aktualizacja 10.05.2018, 12:49)
  • contact contact
Wygraj smartfona na wakacje [KONKURS FOTOGRAFICZNY]
Lubisz swoją miejscowość? Zauważyłeś, jak zmieniła się w ostatnich latach? Pokaż na zdjęciu, co dla niej zrobiła Unia Europejska i weź udział w konkursie "Unia lokalnie - pokaż to na zdjęciu". Zwycięskie zdjęcie opublikujemy w "Tygodniku Nowym" i na portalu "dziennikowy.pl", a redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Nie wiesz, gdzie zrobić zdjęcie? Podpowiadamy – na ulicy, w parku, na placu zabaw… Może w twojej miejscowości jest nowa fontanna, ścieżka rowerowa, siłownia dla seniorów, oczyszczalnia, most, droga, chodnik, zrewitalizowany rynek, a w domu kultury będą warsztaty dla seniorów. Skorzystaj z pogody, idź na spacer i spójrz na swoją miejscowość unijnymi oczami. Udział w konkursie jest bardzo prosty. 

Zdjęcie z podpisem i hasłem „Tygodnik Nowy” wyślij e-mailem na [email protected] do 31 maja 2018 r. Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca w „Tygodniku Nowym” na portalu „dziennikowy.pl” oraz na stronie organizatora konkursu: www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

contact contact

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł
Paweł 10.05.2018, 12:30
Pytanie formalne czy jedne osoba może wysłać tylko jedno zdjęcie? czy mozna więcej z różnych miejsc?

Pozostałe