Słuchacze Szkoły Policji w Pile na praktykach w KPP Wałcz

  • 11.05.2018, 12:01
  • eki
Słuchacze Szkoły Policji w Pile na praktykach w KPP Wałcz
Pięciodniowa praktyka pełniona przez słuchaczy Szkoły Policji w Pile pełniona jest na terenie Wałcza, Człopy i Mirosławca.

 

Słuchacze Szkoły Policji w Pile patrolują ulice Wałcza. Funkcjonariusze są w wałeckiej jednostce na praktykach.

W pierwszym dniu pobytu słuchacze spotkali się z Komendantem Powiatowym Policji w Wałczu. Następnie w świetlicy wałeckiej jednostki było spotkanie z kierownikiem Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego, zapoznanie z zadaniami realizowanymi w jednostce i odprawa do pierwszej służby.

Pięciodniowa praktyka pełniona przez słuchaczy Szkoły Policji w Pile przez ten czas pełniona będzie na terenie Wałcza, Człopy i Mirosławca. Słuchacze poznają pracę w prewencji i ruchu drogowym. Nowi policjanci przez ostatnie miesiące nauki nabyli wiedzę praktyczną, teraz czas na poszerzenie swojej wiedzy w praktyce.

Szkoły Policji przygotowujące przyszłych policjantów dysponują nowoczesnymi bazami dydaktycznym. Słuchacze korzystają z wielu nowocześnie wyposażonych sal dydaktycznych, obiektów i sal specjalistycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych i symulacyjnych. Praktyki to ostatni etap szkolenia policyjnego.

Słuchacze z Piły w dniu 13 czerwca egzaminem końcowym zakończą naukę w Szkole Policji i udadzą się swoich macierzystych jednostek.

eki

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe