Finał Akcji "Książka dla seniora"

  • 15.05.2018, 19:20 (aktualizacja 15.05.2018 19:22)
  • Anna Czapla-Furtacz
Finał Akcji "Książka dla seniora"
15 maja 2018 r., w dzień Niezapominajki Beata Walczak - wicedyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile wraz z nauczycielami Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Pile: K. Szyszko, L.Bochan i B.Moskal przekazały podopiecznym Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile zebrane w akcji książki.

Do Biblioteki dostarczono ponad 300 książek Są to dary czytelników i pracowników CDN w Pile. Zostały uroczyście przekazane na ręce Bogusława Mikity- dyrektora DPS w Pile, który podziękował i poinformował, że będą one zalążkiem do mającego powstać klubu z biblioteczką.

Podopieczni nie kryli radości, a trzeba zaznaczyć, że to początek współpracy Biblioteki Pedagogicznej w Pile z DPS, posypały się spontaniczne plany i już odbywają się spotkania czytelnicze nauczycieli bibliotekarzy z pensjonariuszami.

Dziękujemy wszystkim DARCZYŃCOM. Warto pamiętać o ludziach starszych i potrzebujących wsparcia.

(bw)

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe