Jest VOLLEY PIŁA

  • 16.05.2018, 14:53 (aktualizacja 16.05.2018 15:02)
  • mariusz markowski
Jest VOLLEY PIŁA
Volley Piła to nowy klub, który prowadzi szkolenie w czterech kategoriach młodzieżowych od mini siatkówki do juniorki.

         Kadra trenerska to pedagodzy związani z piłką siatkową od kilkunastu lat : Andrzej Zapaśnik, Paweł Łojewski, Agnieszka Kosmatka, Sławomir Świderski, Tomasz Idzikowski, Rafał Pogorzelski.

 

         Klub od początku działalności zyskał wsparcie kilku sponsorów, które zapewnia start wszystkich grup w rozgrywkach WZPS, a szczególne nakłady na grupę juniorek (m.in. trzy obozy przygotowawcze) dają nadzieję na rywalizację o najwyższe cele w Polsce.

 

         Ambasadorem klubu został polski piosenkarz, autor tekstów i piosenek, wykonawca muzyki reggae Kamil Bednarek. Kamil kibicuje nam od samego początku i pojawi się na jednym z obozów, a także przyjedzie z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 2 i do SMS LO, gdzie uczęszczają nasze podopieczne.

         Volley Piła to także projekt dla ludzi biznesu oczekujących transparentności wydawania ich ciężko zarobionych pieniędzy. Chcemy, aby marka stowarzyszenia reprezentującego naszych sponsorów i partnerów była rozpoznawalna w całej Polsce.

         Założycielom, trenerom, sponsorom i partnerom Volley Piła przyświeca maksyma, że „w życiu zawsze warto być człowiekiem”, natomiast dziewczyny do treningów motywują słowa Kamila Bednarka „Szanuj to co masz, życie to jest Twoja szansa, wykorzystaj ten czas”.   

mariusz markowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe