Serce dla Łukasza. Od mundurowych…

  • 17.05.2018, 10:30
  • eki
Serce dla Łukasza. Od mundurowych…
CHODZIEŻ. Pomagają jak mogą. Policjanci w mundurach i …adidasach  

W Margoninie zorganizowano II Margoniński Bieg Charytatywny „Otwórz serce dla Łukasza”. To kolejna impreza, w której wzięła udział drużyna policyjna z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży oraz podległego Komisariatu Policji w Margoninie.

Policjanci  dozorując porządku i bezpieczeństwo obywateli nie zapominają także o swoich własnych pasjach.  Między innymi o bieganiu, które jak się okazuje cieszy się w tym środowisku dużą popularnością.

      W II Margonińskim Biegu Charytatywnym „Otwórz serce dla Łukasza” przedstawiciele chodzieskiej KPP wzięli udział w biegu na 5 kilometrów oraz jeździe rowerem na dystansie 21 kilometrów. - Jednak nie o miejsca, nie o medale w tym wszystkim chodziło. Rzecz w niesieniu pomocy innym, a przy okazji pokonywaniu własnych słabości, barier, wyznaczaniu sobie kolejnych celów do realizacji - podkreślają mundurowi.

      W imprezie uczestniczyło łącznie  400 osób, w tym także pasjonat biegania, burmistrz Margonina Janusz Piechocki, który objął patronatem to wyjątkowe wydarzenie sportowe.

pik

 

 

 

eki

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe