Graffiti na autobusach!

  • 4.06.2018, 11:01 (aktualizacja 04.06.2018 11:09)
  • Krzysztof Kuźmicz
Graffiti na autobusach! es
I Pilski Festiwal Sztuki Ulicznej „Pożegnanie starego taboru MZK”. Organizatorzy wydarzenia zaprosili do Piły grafficiarzy, którzy dostali do dyspozycji wycofywane z użycia autobusy komunikacji miejskiej.

Pierwszy Pilski Festiwal Sztuki Ulicznej miał miejsce 2 czerwca na Placu Zwycięstwa i został zorganizowany przez Miejski Zakład Komunikacji. Autobusy malowało siedmiu graficiarzy: Rose i Titos, Tuse, ZER07, Cikl, Soyski, Pa3k oraz Ktoś. Artyści malowali powierzchnię trzech najstarszych Neoplanów, które jeszcze w tym roku opuszczą tabor MZK oraz Jelcza, który – jak już wspomnieliśmy – ma zostać na zajezdni.

 

- Malowanie Jelcza oddaliśmy w ręce naszych rodzimych artystów - Titosa i Rose, czyli Łukasza Towalewskiego i Agnieszki Różańskiej – informuje MZK w Pile.

 

W sumie pomalowano 300 m2 powierzchni. O oprawę muzyczną zadbał DJ SHORTY82.

 

(es)

Krzysztof Kuźmicz

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe