Arte Con Brio - wszechstronni i doskonali

  • 5.06.2018, 10:11
  • Anna Czapla-Furtacz
Arte Con Brio - wszechstronni i doskonali
TRZCIANKA. Wybitni artyści z Opery Nova wystąpili w hali Sportowo - Widowiskowej. Jak się okazuje popyt na tego typu muzykę jest ogromny

Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance oraz burmistrz Trzcianki zaprosili mieszkanki na koncert Zespołu Solistów Bydgoskich Arte Con Brio". Pretekstem do występu był obchodzony niedawno Dzień Matki.

Hala Sportowo - Widowiskowa wypełniła się widzami, którzy dobrze bawili się przy standardach muzyki nie tylko rozrywkowej. Muzycy zaprezentowali utwory, które wzruszają, bawią i zapewniają niezapomnianą rozrywkę - obok której nie da się przejść obojętnie.

Solistki oraz soliści zespołu zapraszali widzów do wspólnej zabawy, często wchodząc z nimi w interakcje. Oklaskom i brawom nie było końca. Na zakończenie, gratulacje i podziękowania artystom złożyli burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki oraz dyrektor Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Trzciance Włodzimierz Ignasiński.

„Bydgoscy Soliści ARTE CON BRIO” to grupa wybitnych artystów Opery Nova, Filharmonii Pomorskiej i Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, których łączy pasja do sztuki oraz chęć wspólnego tworzenia. Interpretacje przebojów klasycznych, kościelnych, operowych, operetkowych, musicalowych, filmowych, jazzowych, rozrywkowych czy współczesnych, budzą aplauz publiczności a także zainteresowanie i uznanie krytyki, czego wyrazem są liczne zaproszenia na koncerty i festiwale muzyczne.

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe