Obóz nurkowy w Pile

  • 06.06.2018, 10:15 (aktualizacja 06.06.2018, 10:17)
  • Anna Czapla-Furtacz
Obóz nurkowy w Pile
Od poniedziałku na terenie powiatu pilskiego odbywa się zgrupowanie – obóz nurkowy dla Specjalistycznych Grup Ratownictwa Wodno-Nurkowego z terenu Wielkopolski.

Do Piły przyjechali strażacy-nurkowie z Kościana, Konina i Poznania, a już na miejscu dołączyli członkowie miejscowej pilskiej Grupy.

Podczas 5-dniowego zgrupowania uczestnicy będą szkolić się zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Zaplanowano pokazy nowego sprzętu, zajęcia doskonalące, w tym między innymi nurkowanie głębokie i nurkowanie nocne. Uczestnicy obozu będą mieli okazję zejść pod wodę na akwenach, które na co dzień znajdują się w rejonie chronionym pilskiej grupy wodno-nurkowej.

Zakończenie zgrupowania planowane jest na piątek.

Opracowanie & zdjęcia: kpt. Paweł Kamiński

 

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe