Mundurowi mundurowym

  • 6.06.2018, 10:20
  • Anna Czapla-Furtacz
Mundurowi mundurowym
Pod hasłem „Mundur na rowerze” pilscy strażacy rozpoczęli kolejny etap ogólnopolskiej akcji charytatywnej dla strażaka i policjanta, którzy pod koniec ubiegłego roku ucierpieli podczas wybuchu ładunku w mieszkaniu bombera na łódzkich Bałutach.

Grupa „Mundur na rowerze” jednogłośnie podjęła decyzje o zebraniu środków finansowych na leczenie i rehabilitację poszkodowanych funkcjonariuszy. Rozpoczęcie przejazdu odbyło się w Białymstoku, natomiast wyścig składający się ze 133 odcinków zakończy się w mieście Łódź. Uczestniczą w nim strażacy, policjanci, celnicy, funkcjonariusze straży granicznej, a także cywile.

W sobotę tj. 2 czerwca sztafeta dotarła do Szydłowa, Piły i Czarnkowa, pokonując tym samym dystans ok. 50km. Swoją obecność zaakcentowała również Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile, którą reprezentowali Łukasz Kreskowiak oraz Radosław Brzeziński. W akcję zaangażowani byli wszyscy pilscy strażacy, którzy zbierali środki finansowe dla Arkadiusza i Marcina poprzez zakup koszulek z logami partnerów oraz sponsorów przejazdu.

PK


 

 

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe