Ahoj, przygodo!

  • 6.06.2018, 10:53 (aktualizacja 06.06.2018 10:56)
  • Anna Czapla-Furtacz
Ahoj, przygodo!
W poniedziałek, 4 czerwca do portu Biblioteka Pedagogiczna w Pile dobili dwaj marynarze: kapitan Marcin Radomski oraz pierwszy oficer Leszek Bochan. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” poprowadzili zajęcia z dziećmi z Publicznego Przedszkola nr 19.

Goście przeczytali teatrzyk Kamishibai: „O rybaku i złotej rybce”, a następnie pokazali zdjęcia swoich statków i opowiedzieli o pracy nawigatora na morzu. Wśród slajdów znalazły się także te z delfinami i burzą z piorunami wśród morskich bałwanów.

Dzieci pośpiewały podczas wspólnej zabawy oraz wykonały ćwiczenia przygotowane przez panią na tablicy interaktywnej. Na pamiątkę czytelniczego spotkania z marynarzami otrzymały muszle, naklejki i lizaki. A w murach Biblioteki Pedagogicznej pozostał szum fal i śpiew mew…

Spotkanie przygotowały p. Lidia Bochan, Ewa Malinowska oraz Małgosia Górska. Dziękujemy dzieciom z PP nr 19 w Pile za wykonanie pięknych elementów scenograficznych w postaci morskich zwierzątek.

(LB)

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe