Krew dla Julii

  • 6.06.2018, 11:02
  • Anna Czapla-Furtacz
Krew dla Julii
23 czerwca 2018 roku na terenie targowiska przy ul. Rynkowej w Pile, odbędzie się honorowa zbiórka krwi dla Julii Jasiorowskiej uczennicy Centrum Kształcenia NAUKA, która kilka dni temu doznała poważnych obrażeń w wypadku samochodowym. Pomóżmy wrócić Julii do zdrowia. Przy oddaniu proszę podać: Julia Jasiorowska szpital im. Jurasza w Bydgoszczy.

Chętni będą mogli oddać krew w mobilnym punkcie poboru od godz. 9,30 do 14,30. Organizatorem akcji jest spółka Tarpil we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu oraz Centrum Kształcenia NAUKA

Organizatorzy liczą szczególnie na handlowców i klientów, którzy tego dnia odwiedzą targowisko. Do udziału w akcji zaproszona jest również młodzież szkolna i studenci.

Każda kroplę krwi na wagę życia.

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe