Sukces młodych wędkarzy z Kaczor

  • 12.06.2018, 11:03 (aktualizacja 12.06.2018 11:05)
  • Anna Czapla-Furtacz
Sukces młodych wędkarzy z Kaczor
Dwoje młodych wędkarzy z Koła PZW Kaczor zakwalifikowało się na Mistrzostwa Polski Juniorów U-20 i Kadetów U-15 w Wędkarstwie Spławikowym.

W niedzielnych dwutorowych zawodach spławikowych o tyt. Mistrza Okręgu Nadnoteckiego na zalewie Koszyce II walczyła młodzież w kategoriach: „KADET – U15” , JUNIOR –U20 i Kobiety. Zawody zorganizowane były przez ON PZW i Koło PZW Podlasie Piła.

Wędkarze ze szkółki „Rybka” PZW Kaczor walczyli o Mistrza Okręgu w kategorii U-15 i U-20. W kategorii najmłodszych czyli „Kadetów”, I miejsce zdobyła Nikola Biedroń (PZW Kaczory) i tym samym zakwalifikowała się na Mistrzostwa Polski, II miejsce zajął Kubiak Remigiusz z PZW „Warta Wronki”, III miejsce Fandrei Bartosz PZW Kaczory. Trzeci najmłodszy zawodnik z Koła PZW Kaczory Kornel Marcińczyk zajął VII miejsce. W kategorii - U20: I miejsce zdobył Drapała Kacper, II miejsce - Kowalski Przemysław ( z Koła PZW Wyrzysk), III miejsce - Hebel Dawid- Koło PZW Kaczory i zakwalifikował się jako drugi zawodnik na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w miesiącu lipcu w Tarnobrzegu. Wszystkim wędkarzom serdecznie gratulujemy a szczególnie trenerom; Markowi Biedroń i Waldemarowi Marcińczyk.

Opiekun Szkółki Wędkarskiej - Andrzej Rybiński

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe