Spotkania z politykami PiS

  • 25.06.2018, 13:29 (aktualizacja 25.06.2018 13:31)
  • Anna Czapla-Furtacz
Spotkania z politykami PiS
W sobotę i niedzielę odbyły się kolejne otwarte spotkania posłów PiS z mieszkańcami.

Cykl „Polska jest jedna” zainaugurował kilka tygodni temu w Trzciance prezes tej partii Jarosław Kaczyński. Tym razem z mieszkańcami Szydłowa, Jastrowia, Wyrzyska i Skoków rozmawiał pilski poseł Marcin Porzucek oraz były wiceminister skarbu państwa, a obecnie przewodniczący sejmowej komisji ds. energii i skarbu poseł Maciej Małecki.

Parlamentarzyści mówili o dotychczasowych sukcesach rządu czyli 500+ i obniżeniu wieku emerytalnego. Większość czasu poświecono na dyskusję z mieszkańcami. Rozmawiano m.in. o pomysłach nowego ministra rolnictwa na pomoc gospodarstwom które ucierpiały przez suszę oraz rządowych programach dofinansowania dróg powiatowych i gminnych. Na zakończenie spotkania w Szydłowie, druhowie z OSP podziękowali posłowi Marcinowi Porzuckowi za dotychczasową pomoc w pozyskiwaniu sprzętu.

(ab)

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
abc
abc 25.06.2018, 14:58
cytat: Nie jest winą osłów, że wybrali ich na posłów.

Pozostałe