„Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu”. Konkurs rozstrzygnięty!

  • 02.07.2018, 13:37 (aktualizacja 02.07.2018, 13:57)
  • contact contact
„Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu”. Konkurs rozstrzygnięty! Natalia Józefczak
Redakcja „Tygodnika Nowego” podsumowała konkurs na zdjęcie promujące inwestycje finansowane ze środków Unii Europejskiej

Konkurs na najlepsze zdjęcie „pokazujące unię” prowadzony był przez 52 lokalne redakcje prasowe. Nagrody – nowoczesne smartfony Xiaomi Redmi 5 Plus – trafią do osób, które najlepiej swoją fotografią uchwyciły zmiany, jakie zaszły w Polsce dzięki środkom ze wspólnego budżetu Unii Europejskiej. Zrobiły to romantycznie, artystycznie, na wesoło lub całkiem na poważnie. Ścieżki rowerowe, fontanny, place zabaw, odświeżone miasta, szybkie drogi – wiele już mamy, a czeka nas jeszcze więcej.

Wśród zdjęć nadesłanych do redakcji „Tygodnika Nowego” zwyciężyła ścieżka pieszo-rowerowa z oświetleniem wzdłuż al. Wojska Polskiego w Pile uwieczniona przez Natalię Józefczak z Piły. - Inwestycja ta okazała się być bardzo przydatna mi, jak i wielu moim znajomym, gdyż ułatwia dotarcie m.in. do firmy Colours Factory, gdzie bardzo wielu z nas znalazło zatrudnienie -twierdzi laureatka konkursu

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

____________________________

 

Działania w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

 

(red)

contact contact

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe