Szef pilskich policjantów inspektorem

  • 25.07.2018, 07:22
  • eki
Szef pilskich policjantów inspektorem
Z okazji Święta Policji, które przypada 24 lipca, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Na stanowisko inspektora przedterminowo awansował szef pilskich policjantów. Podczas uroczystej odprawy kadra kierownicza z Komendy Powiatowej Policji w Pile złożyła insp. Sebastianowi Cichockiemu serdeczne gratulacje.

 

***

W auli im. insp. Wiktora Ludwikowskiego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu 23 lipca br. odbyła się uroczysta zbiórka. Podczas tego spotkania, Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Na stopień inspektora Policji został mianowany Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Rafał Pawłowski oraz mł. insp. Sebastian Cichocki Komendant Powiatowy Policji w Pile. Natomiast na stopień młodszego inspektora Policji akty mianowania otrzymali: podinsp. Iwona Pilarska Naczelnik Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu, podinsp. Tomasz Przybylski Naczelnik Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu i podinsp. Maciej Walczak Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Poznaniu. Wszystkim awansowanym serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w służbie życzył Komendant Wojewódzki. 

24 lipca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyła się uroczysta odprawa, podczas której I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pie nadkom. Mariusz Wiśniewski oraz Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile nadkom. Robert Kossak wraz z kadrą kierowniczą złożyli serdeczne gratulacje dla insp. Sebastiana Cichockiego – Komendanta Powiatowego Policji w Pile z okazji mianowania na wyższy stopień służbowy. Kadra kierownicza jednocześnie przekazała Panu Komendantowi życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

Insp. Sebastian Cichocki podziękował wszystkim za miłe i ciepłe słowa oraz symboliczny upominek. Szef pilskich policjantów podkreślił, że jest dumny, pełniąc służbę w pilskiej jednostce. Pan Komendant podziękował wszystkim Policjantkom, Policjantom oraz Pracownikom Policji za profesjonalizm i pełną poświęcenia, rzetelną służbę i pracę.

Źródło: KWP Poznań / Podkom. Żaneta Kowalska

eki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe