Starosta pilski na żywo z mieszkańcami na Facebooku

  • 27.07.2018, 20:40 (aktualizacja 27.07.2018, 20:45)
  • contact contact
Starosta pilski na żywo z mieszkańcami na Facebooku HA

Znowu Pan zaskoczył mieszkańców. Jest Pan aktywny w mediach społecznościowych, ale tym razem zaskoczył Pan mieszkańców, bo odpowiadał na pytania na żywo na swoim profilu na Facebooku. Odważnie…

- Często spotykam się z mieszkańcami Piły i powiatu pilskiego odwiedzając ich podczas ważnych wydarzeń, które sami organizują, bądź organizowanych przez Powiat Pilski, na które również licznie przybywają. Staram się utrzymywać codzienny kontakt przyjmując ich czy to w urzędzie, czy odpowiadając na pytania, ale i prośby o pomoc kierowane do mnie. Uznałem jednak, że można ten kontakt przenieść na wyższy poziom. Media społecznościowe dziś dają niesamowite możliwości, przede wszystkim, bezpośredniego kontaktu, na żywo, kiedy każdy może zapytać praktycznie o wszystko.

Ja oczywiście w miarę możliwości odpowiadam. Lubię ten bezpośredni kontakt z ludźmi. Tak postrzegam sprawowanie urzędu, pełnienie funkcji Starosty Pilskiego. Moim najważniejszym obowiązkiem jest wsłuchiwanie się w problemy mieszkańców i ich rozwiazywanie, podobnie wsłuchuję się w ich potrzeby. To ułatwia podejmowanie kluczowych decyzji.

Łączył się Pan z internautami z siedziby Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe w Pile, dlaczego akurat to miejsce Pan wybrał?

- Pełnię funkcje Starosty Pilskiego, a zarazem jestem prezesem Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe, które wraz z koalicjantem sprawuje władzę w Powiecie Pilskim. Jako starosta, a więc urzędnik możemy powiedzieć, mam ograniczone pole działania, zwłaszcza w wielu kwestiach społecznych.

Jako prezes Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe, które nie jest ograniczone partyjnymi procedurami, zależnościami, całą polityczną układanką, mogę działać szerzej, angażować się w rozmaite społeczne przedsięwzięcia – mówiąc wprost pomagać mieszkańcom. Wraz z radnymi Porozumienia Samorządowego podejmujemy, takie działania, chociażby przywołana w programie pomoc dla rodziny zastępczej, która dała dach nad głową dla sześciorga rodzeństwa! Jak to mówimy – wszystkie ręce na pokład. Natychmiast zorganizowaliśmy akcję i wiele darów trafiło już do dzieci.

Spotkania #KomarowskiLive będą odbywać się regularnie?

- Pierwsze koty za płoty… tak, na pewno takie spotkania będą cykliczne. Będę je zapowiadał na swojej stronie na Facebooku. Temat spotkań jest otwarty, bo tak naprawdę to mieszkańcy nadają ton programu i go budują, m.in. poprzez pytania, na które odpowiadam. Dlatego zachęcam do zgłaszania propozycji zarówno na Facebooku, jak i poprzez e-mail: [email protected] Jestem do Państwa dyspozycji.

(red)

 

contact contact

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pilanin
Pilanin 10.08.2018, 18:13
Wydaje mi się że Komarowski wysadzi Głowskiego z fotela
pilanka
pilanka 03.08.2018, 12:35
Brawo Panie Starosto!!! W końcu ktoś rozmawia z ludźmi bo prezydent Głowski chyba tego nie potrafi
oswald
oswald 30.07.2018, 10:37
A może by tak coś o "dokonaniach" Żętkowskiego napisać, bo jakaś dziwna cisza na ten temat!
fotograf
fotograf 30.07.2018, 11:17
starostował w wyborach z list Porozumienia Samorządowego w 2014 roku, a więc panie starosto wypadałoby zwołać na ten temat konferencje, które pan tak lubi
wybory tuż tuż
wybory tuż tuż 29.07.2018, 22:30
Co jest powodem, że Komorowski 4 m-ce przed WYBORAMI zaczął rozmawiać z mieszkańcami?
Durszlak sortujący
Durszlak sortujący 30.07.2018, 00:34
Nie mylić Komorowskiego z Komarowskim. Chociaż trzeba przyznać, że obaj są tego samego sortu.
Zenek z Piły
Zenek z Piły 27.07.2018, 20:44
Oglądałem - dobry pomysł

Pozostałe