Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa na drugim miejscu w Polsce !

  • 30.07.2018, 10:34
  • bek
Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa na drugim miejscu w Polsce !
Laureatami konkursu w tym roku zostały spółdzielnie mieszkaniowe, które wyróżniają się spośród innych nie tylko wynikami ekonomicznymi, ale także ciekawymi inicjatywami

Wśród najlepszych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce znalazła się Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Czarnkowie, która w kategorii „Spółdzielnie małe bez przychodu z inwestycji” uplasowała się na drugim miejscu w Polsce. Laureatami konkursu w tym roku zostały spółdzielnie mieszkaniowe, które wyróżniają się spośród innych nie tylko wynikami ekonomicznymi, ale także ciekawymi inicjatywami na rzecz swoich członków, przedsiębiorczością i umiejętnością sprawnego poruszania się w gąszczu coraz bardziej zawiłych przepisów prawa.

Warto dodać, że na tak wysokim miejscu Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa znalazła się już po raz trzeci. Gratulujemy.

Ranking organizowany przez specjalistyczne czasopismo „Domy Spółdzielcze”, ma już ugruntowaną renomę – przede wszystkim ze względu na obiektywne i czytelne kryteria oceny i zróżnicowanie kategorii spółdzielni. Ranking ten prowadzony jest od wielu lat, ale ciągle wzbudza żywe zainteresowanie środowiska spółdzielczości mieszkaniowej.

W przepięknym Kazimierzu Dolnym, w imieniu Spółdzielni nagrodę odebrali Lidia Mecha – Przewodnicząca Rady Nadzorczej i Robert Lasocki – Przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowym Rady Nadzorczej.

bek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe