Pokażcie pazurki!

  • 7.08.2018, 08:30
  • Mariusz Markowski
Pokażcie pazurki!
I ty możesz stać się częścią naszej wilczej historii …

Jak twierdzą - WOLF RACE, to ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami, który sprawdzi możliwości fizyczne i wytrzymałościowe uczestników.
- Nasza wilcza trasa, licząca około 8 km biegnie wzdłuż jeziora, przy którym napotkacie liczne przeszkody naturalne, a w tym błoto, kanały, rzeczki, strumyki, dołki i podbiegi – obiecują organizatorzy.
25 sierpnia trzcianeckie stowarzyszenie SPORT EVENTS organizuje w Trzciance wydarzenie sportowe pod nazwą WOLFRACE. Cel to m.in. promocja Trzcianki  i zdrowego stylu życia.
Za wydarzeniem stoi nie kto inny jak Marcin Ćwirzeń. Można powiedzieć fanatycznie zakochany w extremie. Założyciel grupy Wolf Team jest sprawdzonym miłośnikiem w wielu biegach extremalnych.
Już podczas słynnego na 100 km biegu po Saharze rozmyślał o zorganizowaniu Runnmageddonu w Trzciance. Teraz realizuje swoje marzenia.
Za kilka tygodni Trzcianka przywita uczestników WOLFRACE. Do ubiegłego tygodnia zapisało się blisko 300 osób.
Ćwirzeń jest optymistą. – Dobijemy do 400 -twierdzi.
Przybywajcie!
Więcej info na http://www.wolfrace.pl/

Mariusz Markowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe