Drzwi otwarte w pilskiej komendzie Spędź wakacyjny dzień z niebieskim mundurem

  • 8.08.2018, 12:53 (aktualizacja 08.08.2018 12:58)
  • Anna Czapla-Furtacz
Drzwi otwarte w pilskiej komendzie Spędź wakacyjny dzień z niebieskim mundurem
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu pilskiego na organizowane w dniu 10 sierpnia br. (piątek) drzwi otwarte w pilskiej jednostce.

Dla tych młodszych i nieco starszych funkcjonariusze przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek, a dla maluszków gry i zabawy edukacyjne z nagrodami. Spośród wszystkich uczestników zostanie wylosowany specjalny upominek – maskotka wielkopolskiej Policji – sierż. Pyrek. Każdy w Was może spędzić jeden wakacyjny dzień z niebieskim mundurem. Zapraszamy!!!

10 sierpnia br. w godz. od 10.00 do 14.00 Komenda Powiatowa Policji w Pile szeroko otworzy drzwi jednostki dla wszystkich mieszkańców powiatu pilskiego: dzieci i ich rodziców, opiekunów, młodzieży, seniorów, a także tych osób, które każdego dnia są uczestnikami ruchu drogowego. A więc każdy będzie mógł spędzić jeden wakacyjny dzień z policjantami, którzy tego właśnie dnia będą czekać na Państwa.

 

A dla gości przygotowaliśmy:

 

- Strefę Bezpiecznego Rowerzysty,

 

- Warsztaty Odpowiedzialnego Kierowcy,

 

- Pokaz Sprzętu Grupy Realizacyjnej,

 

- Wakacyjny Kącik Bezpiecznego Zachowania się nad Wodą,

 

- Strefę Bezpiecznego Maluszka,

 

- Strefę Bezpiecznego Seniora,

 

- Warsztaty z Technikiem Kryminalistyki,

 

- Punkt Informacyjny Dotyczący Naboru do Służby w Policji,

 

- Gość Specjalny – maskotka Wielkopolskiej Policji sierż. Pyrek.

 

 

Na wszystkie osoby, które w tym dniu odwiedzą siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Pile (ul. Bydgoska 115) czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Policjanci przygotowali wakacyjne konkursy i quizy związane z tematyką bezpieczeństwa. Będzie także wiele upominków i nagród. A wśród wszystkich gości policjanci wylosują jedną osobę, która otrzyma upominek specjalny – maskotę sierż. Pyrka.

 

Dla przyszłych kandydatów do służby w Policji funkcjonariusze przygotowali prospekty zawierające informacje na temat zasad doboru do służby w Policji oraz wszystkie niezbędne dokumenty jakie należy złożyć w przypadku chęci wstąpienia w szeregi Policji.

 

Każdy z Was może spędzić ten jeden wakacyjny dzień z policjantami. Serdecznie zapraszamy!!!

 

 

podkom. Żaneta Kowalska

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nataszyna78
nataszyna78 10.08.2018, 12:24
Świetna inicjatywa.Jedyne zastrzeżenie to godziny,w których odbywa się akcja.Nie wszyscy,mimo trwających wakacji i sezonu urlopowego,będą mogli skorzystać z okazji zapoznania się z pracą policjantów,bo po prostu w tym czasie pracują.

Pozostałe