Magda prosi o krew!

  • 9.08.2018, 23:17 (aktualizacja 09.08.2018 23:35)
  • Janusz Justyna
Magda prosi o krew!
Magda Osada, złotowianka, choruje na białaczkę. Jest przekonana, że wygra z chorobą. Z uśmiechem i naszą pomocą

Wpis Magdy z facebooka:

Kochani! Jak już część z Was wie podjęłam walkę z ostrą białaczką limfoblastyczną typu B-all. Leczę się w Poznaniu, w Instytucie Hematologii i Klinice Transplantologii przy ul. Szamarzewskiego 82. Niestety, bardzo możliwe, że nie będę w stanie wygrać tej walki bez Waszej pomocy. Lato to okres, kiedy szczególnie brakuje krwi, a mi ona może być wkrótce bardzo mocno potrzebna (a jak dla mnie wystarczy, to krwi nigdy za dużo w centrach). Wobec tego będę bardzo wdzięczna jeśli zdecydujecie się oddać trochę tego cennego płynu dla mnie . Bez względu na grupę krwi - przy oddawaniu krwi wystarczy powiedzieć, że to dla mnie. Można dodać w jakim szpitalu się leczę. Centra oddadzą mi tyle krwi ile będzie dla mnie zebrane.
W POZNANIU można oddać ją w RCKiK przy ulicy Marcelińskiej 44.
W WARSZAWIE np. przy ul, Saskiej 63/75
W GDAŃSKU ul. Józefa Hoene-Wrońskiego 4
W TORUNIU na Gagarina 212-216.

PIŁA -  64-920 Piła, ul. Rydygiera 1

Jeśli chodzi o ZŁOTÓW -  najbliższa zbiórka krwi odbędzie w pomieszczeniu w piwnicy starostwa – wejście naprzeciwko PZU, w najbliższy wtorek 14.08.2018 r. 

Będę niesamowicie wdzięczna za oddanie krwi, udostępnianie itp. Dla Was to kilka chwil, a mi i wielu innym osobom może uratować życie;) Krew oczywiście można oddawać w całej Polsce.
PS. Dają za to zwolnienie z pracy i czekolady!
PS 2. Zdjęcie jeszcze z włosami dla przyciągnięcia uwagi! 
Miłego wieczoru!

Każdego, kto może oddać krew - prosimy o pomoc dla Magdy, tak, aby jej uśmiech trwał i trwał!

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe