Strażak z Piły wicemistrzem Polski w nurkowaniu

  • 3.09.2018, 11:56
  • bek
Strażak z Piły wicemistrzem Polski w nurkowaniu
W dniach 31 sierpnia – 1 września 2018 roku w miejscowości  Borne Sulinowo, odbyły się jubileuszowe  XXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strażaków Płetwonurków.

W tegorocznych mistrzostwach rywalizowało 61 najlepszych strażaków – nurków z 21 drużyn Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Polski, Czech, Niemiec. Nad prawidłowym przebiegiem mistrzostw czuwali przedstawiciele Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz komisja sędziowska z klubu płetwonurków MARES z Koszalina. 

Funkcjonariusz pilskiej komendy PSP st. sekc. SUBDARZEWSKI KAROL wywalczył 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej i tym samym zdobył tytuł Międzynarodowego Wicemistrza Polski Strażaków Płetwonurków. Sukces tym większy, że ten zawodnik obronił tytuł Wicemistrza, wywalczony na poprzednich Mistrzostwach Polski w 2016 roku.

Należy dodać, że również pozostali strażacy z Piły zdobyli bardzo wysokie miejsca:

 7.  miejsce – Pawłowski Łukasz,

22.  miejsce – Manthey Marcin.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Opracował: bryg. Zbigniew Szukajło, KP PSP Piła

Zdjęcia: Artur Pinkowski                                       

bek

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe