Rybki z Kaczor pokazały klasę

  • 14.09.2018, 12:58
  • Anna Czapla-Furtacz
Rybki z Kaczor pokazały klasę
Wspaniałymi rezultatami zakończyła zmagania wędkarskie w Pile młodzież reprezentująca gminę Kaczory. Szkółka „Rybka” zdominowała podium.

Na Zalewie Koszyce II w Pile rozegrano 8 września czwarte i ostatnie w tym roku zawody spławikowe o Grand Prix Okręgu Nadnoteckiego w kat. U 15. Młodzież z PZW Kaczory w klasyfikacji generalnej zajęła kolejno następujące miejsca: I miejsce - Nikola Biedroń, III miejsce - Bartosz Fandrei, V miejsce - Kornel Marcińczyk.

Andrzej Rybiński, opiekun Szkółki Wędkarskiej:- Wszystkim zwycięzcom należą się serdeczne gratulacje a trenerom- Markowi Biedroniowi i Waldemarowi Marcińczykowi podziękowanie za trud i zaangażowanie w przygotowanie naszej młodzieży.

Startowali także juniorzy w kategorii U 20. Ale dla nich były to przedostatnie zawody w tym sezonie. Zawody o Grand Prix Okręgu dla tej grupy odbędą się w październiku br. PZW Kaczory reprezentuje tam Dawid Hebel, który obecnie zajmuje 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Trzymamy kciuki!

(acz), (ar)

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe