Otrzymali pieniądze z programu Aktywny Samorząd

  • 8.10.2018, 10:15 (aktualizacja 08.10.2018 10:18)
  • bek
Otrzymali pieniądze z programu Aktywny Samorząd
W Starostwie Powiatowym w Pile, 5 października podpisano pierwsze umowy z osobami niepełnosprawnymi, które w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” Moduł I otrzymały dofinansowanie m.in. do zakupu sprzętu elektronicznego lub jego elementów i oprogramowania.

Podpisano również umowy z osobami, które otrzymały dofinansowanie do zakupu i montażu specjalnego oprzyrządowania do posiadanego samochodu. Umowy wręczył starosta pilski Eligiusz Komarowski, a spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. 

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Przypominamy, że do 10 października tego roku trwa nabór wniosków o dofinansowanie do nauki na poziomie wyższym, w ramach Modułu II programu „Aktywny Samorząd”. 

Wnioski są dostępne na naszej stronie www.powiat.pila.pl, w zakładce INFORMATOR DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH/DRUKI DO POBRANIA.

Można je również odebrać osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pile w Wydziale Spraw Obywatelskich i Bezpieczeństwa (II piętro, pokój 221).

 

bek

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe