Zakończył się remont na drodze Śmiłowo – Kaczory

  • 8.10.2018, 10:27
  • bek
Zakończył się remont na drodze Śmiłowo – Kaczory
Kolejny remont na drodze powiatowej zakończony. W piątek miał miejsce odbiór techniczny wyremontowanego blisko 800-metrowego odcinka drogi Śmiłowo-Kaczory. 

Remont nawierzchni wykonany został na najbardziej zniszczonym odcinku, gdzie były największe wyłomy w asfalcie. Rozpoczął się na początku września, a został wykonany znacznie szybciej niż planowano. Droga ma nową nawierzchnię, oznakowanie, stalowe barierki  i utwardzone pobocza. Powiat Pilski na to zadanie przeznaczył 1.340.000 zł.
 

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Na odbiorze technicznym obecni byli między innymi Eligiusz Komarowski, starosta pilski, Henryk Stokłosa, radny Rady Powiatu w Pile i Emilia Załachowska, sołtys Równopola.
Odcinek ten wygląda teraz zupełnie inaczej. Kierowcy mogą już tędy jeździć bezpiecznie i komfortowo – przyznałEligiusz Komarowski, starosta pilski.

Planowany remont na całym 6-kilometrowym odcinku drogi został nieco odłożony w czasie. Ale już we wrześniu Powiat Pilski złożył wniosek o jego dofinansowanie w ramach konkursu ogłoszonego przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu z „Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019”.


 

bek

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rafał
Rafał 8.10.2018, 20:40
Tylko dlaczego akurat przed wyborami?

Pozostałe