NOC ZAWODOWCÓW 2018 W CHODZIEŻY

  • 12.10.2018, 10:49 (aktualizacja 12.10.2018 10:55)
  • Anna Czapla-Furtacz
NOC ZAWODOWCÓW 2018 W CHODZIEŻY
5 października 2018 r. (piątek) w godzinach od 18.00 do 22.00 miało miejsce w Chodzieży inaugurujące wydarzenie odbywające się równolegle w pięciu miastach województwa - NOC ZAWODOWCÓW. Inicjatorem pierwszej w subregionie pilskim Nocy Zawodowców było Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile, jednostka organizacyjna Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Wydarzenie objęte było Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

Imprezę zorganizowaliśmy wspólnie z Partnerami: Starostwem Powiatowym w Chodzieży, Zespołem Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży – gospodarzem wydarzenia, Centrum Edukacji Zawodowej w Chodzieży, Zespołem Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach oraz Cechem Rzemiosł Różnych w Chodzieży. Uczestnikami Nocy Zawodowców 2018 w Chodzieży była młodzież 7 i 8 klas szkół podstawowych i ostatnich gimnazjów powiatów chodzieskiego i pilskiego. Uczestnicy mieli możliwość zapoznać się z ofertą kształcenia zawodowego, zobaczyć sale dydaktyczne, sposób prowadzenia zajęć, poczuć atmosferę szkolną, porozmawiać z nauczycielami przedmiotów zawodowych i obecnymi uczniami szkół zawodowych.”

Łącznie odbyło się 38 warsztatów zawodowych w świetnie wyposażonych salach dydaktycznych, a ich uczestnikami było ponad 400 uczniów.

W trakcie wydarzenia miał miejsce pokaz kulinarny Gościa Specjalnego Pawła Salamona – Kulinarnego Mistrza Polski 2016. Na koniec wydarzenia czekała na wszystkich wspaniała niespodzianka – kilkunastominutowy pokaz „Światło i dźwięk” wykonany przez firmę Visual Sensation stanowiący swoistą wisienkę na torcie.

Entuzjazm i poświęcony czas zaangażowanych osób , ale także ogromne wsparcie organizacyjne, techniczne i finansowe oraz wszelkie działania promocyjne przyczyniły się do sukcesu wydarzenia.

 

 

 

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe