Słuchacze UTW rozpoczęli rok akademicki

  • 16.10.2018, 10:31
  • bek
Słuchacze UTW rozpoczęli rok akademicki
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pile 12 października zainaugurowali rok akademicki. W poczet studentów przyjęto kilkudziesięciu nowych. UTW w Pile liczy już blisko 300 słuchaczy.


- Dzięki władzom Powiatu Pilskiego mamy swoją siedzibę, realizujemy ciekawe programy Aktywny Senior, Lato z Seniorem, słuchaczy nam przybywa, rozwijamy się i wspólnie spędzamy ciekawie czas. To będzie kolejny dobry rok - powiedziała Bogumiła Cybulska, prezes UTW w Pile.
Samych sukcesów słuchaczom życzył Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
- Mam zaszczyt być honorowym studentem Waszego Uniwersytetu. Czuję się z Wami bardzo dobrze. A spotykamy się często i jesteście wspaniali. Macie energię, świetne pomysły, wydaje mi się jednak, że przydałoby się więcej mężczyzn w tym gronie. Serdecznie Wam tego życzę. I wszystkiego dobrego w nowym roku akademickim - powiedział.

 

bek

Zdjęcia (16)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe