Dziś protest przeciwko sprzedaży strzelnicy

  • 19.10.2018, 12:48
  • Krzysztof Kuźmicz
Dziś protest przeciwko sprzedaży strzelnicy
Gmina Piła chce sprzedaż strzelnicę leżącą na terenie Centrum Strzelectwa Sportowego "Tarcza" - wynika z dokumentów, które w tym tygodniu ujrzały światło dzienne. Dziś mieszkańcy Piły będą w tej sprawie protestować przed Urzędem Miasta Piły.

Z oficjalnych dokumentów wynika, że teren ten został wystawiony na sprzedaż. Po raz kolejny sprawę próbowano załatwić po cichu, bez jakiegokolwiek rozgłosu medialnego, ale jednak dokumenty ujrzały światło dzienne. Z tego też powodu, dziś o godzinie 17 pod Urzędem Miasta Piły spotkają się osoby, które nie zgadzają się na sprzedaż strzelnicy i sposób załatwiania spraw przez prezydenta Piotra Głowskiego.

 

Kwestią, która budzi najwięcej kontrowersji jest planowane zamknięcie strzelnicy dla zwykłych pilan. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, obiekt byłby dostępny jedynie dla służb mundurowych, a więc dla pilskich policjantów oraz słuchaczy Szkoły Policji.

 

Sam Urząd Miasta uspokaja jednak, twierdząc że żadne decyzje w tej sprawie nie zapadły, a obecnie trwają rozmowy na temat ostatecznych rozwiązań.

Krzysztof Kuźmicz

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bajzel
bajzel 25.10.2018, 23:01
Miasto wystawiło obiekty tarczy do sprzedaży nie po cichu, tylko zgodnie z procedurą ogłosiło przetarg, Przecież Głowski nie będzie latał po rynku i wrzeszczał, że coś tam chce sprzedać, żeby było o tym głośno.
Tak się robi interesy za PO
Tak się robi interesy za PO 19.10.2018, 22:45
miasto wybudowało obiekt z pieniedzy publicznych i rok później odda go za grosze prywatnej spółeczce.... Następnie spółeczka wydzierżawi obiekt miastu albo Policji i będzie liczyć sobie gruby czynsz za wynajem. Kto ma zarobić zarobi, i to podwójnie.

Tak się robi interesy za PO.
kiepski
kiepski 19.10.2018, 15:39
a wy peowcy kogo słuchacie ,wytycznych janyskowej,szejfelda ,agustyna . Całe towarzystwo już się zbrzydło, patrzeć na nich nie mogę ,,pełni nienawiści i straszeniem wyjścia z unii,koniec samorządów,demokracji -strach się bać tylko bunkier budować.Ciekawe czemu ja się czuję ,ze dopiero teraz żyję w wolnym kraju i mam pełne zaufanie do obecnego rządu.Jeszcze nigdy tyle demokracji co teraz nie było,Idżcie już na drzewo zbierać szarańcze.
wtyka82
wtyka82 19.10.2018, 15:09
Słuchałem wczorajszej debaty w TV tj. 18.10.18 podzielam pogląd Prezydenta Piły p. GŁOWSKIEGO ! panowie z prawicy macie napisane na waszych czołach zwykłe AWANTURNICTWO dostajecie wytyczne od K. i powtarzacie brednie, stosujecie manipulację z myślą że CIEMNY wyborca kupi wszystko !
ja
ja 20.10.2018, 18:11
CIEMNY wyborca niczego nie kupi, bo CIEMNY wyborca jest wpatrzony w swoich idoli z PO bezkrytycznie i bezwarunkowo. Wyborca światły myśli i wybiera, i dobrze wie kto ma wypisaną nienawiść i awanturnictwo na czole. Nie trzeba być politologiem, wystarczy słuchać i obserwować (i to pobieżnie) aby stwierdzić kto jakim językiem przemawia. Cieszycie się takim zaufaniem społecznym, że pewien piewca stanu wojennego i mecenas sztuki niepełnosprawnych stwierdził iż konieczna jest ochrona policyjna... waszych banerów!!! KOGO SIĘ BOICIE? Niie mierzcie wszystkich swoją miarą! W tym samym czasie służby miejskie bezpardonowo usuwały banery konkurencji. Było to w porze nocnej i jestem ciekawy kto zapłacił pracownikom za tą akcję. Powiesz- banery były nielegalne. Może i tak, tylko mam pytania:
1. dlaczego usuwano je w nocy?
2. ile KW i jakie miały wydaną decyzję prezydenta i ile za nią zapłaciły (umieszczanie reklam jest płatne)?
3. oprócz opłat są jeszcze pewne zasady umieszczania reklam określone przepisami. Dlaczego zostało mnóstwo banerów i plakatów nie spełniających tych kryteriów choć powinny być usunięte albo przestawione, nawet jeżeli były opłacone (nietrudno się domyślić czyje). Można podobnych pytań zadać więcej, ale nie chce mi się już pisać, bo światły, myślący wyborca dawno to zauważył, a CIEMNY wyborca PO i tak niczego nie zrozumie i jak mantrę będzie powtarzał tekst o nienawistnym PiS'ie. PP. Nie będę głosował na PiS, jakby co.

Pozostałe