Policja publikuje wizerunek osób, które obrzuciły pomnik papieża

  • 23.10.2018, 12:47
  • Krzysztof Kuźmicz
Policja publikuje wizerunek osób, które obrzuciły pomnik papieża KPP Piła Tak wyglądają osoby, które obrzuciły pomnik papieża jajkami.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zajmują się sprawą obrzucenia jajkami Pomnika Jana Pawła II. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 12 na 13 października br. na Placu Zwycięstwa w Pile. Wizerunki mężczyzn związanych z tą sprawą zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu miejskiego. Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę nt. zdarzenia, czy rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą postępowanie w związku z obrzuceniem jajkami Pomnika Jana Pawła II. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 października br, w Pile przy Placu Zwycięstwa. Realizowane przez funkcjonariuszy różnego rodzaju czynności, do chwili obecnej, nie przyniosły rezultatu w postaci zatrzymania sprawców. Policjanci weszli w posiadanie zapisów z kamer monitoringu, z którego wyodrębnili wizerunki mężczyzn, którzy popełnili przestępstwo.

 

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają tych mężczyzn o kontakt z Policją. Informacje można przekazywać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Pile przy ulicy Bydgoskiej 115 lub telefonicznie pod numerami:

   

- Dyżurny, tel. 67 353 15 60, 997

- Naczelnik Wydziału Kryminalnego podinsp. Sebastian Chabowski, tel. 519 064 652

- Oficer Prasowy KPP w Pile podkom. Żaneta Kowalska, tel. 609 139 577


 

Zapewniamy anonimowość!!!


 

podkom. Żaneta Kowalska

Krzysztof Kuźmicz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stary Wiarus
Stary Wiarus 23.10.2018, 17:27
Zakładam, że ci osobnicy chętnie by wylizali jajka na przykład Kieniewiczowi, pierwszemu szefowi Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jego wizerunek można oglądać w barze "U Majora" przy drodze z Wałcza do Jastrowia. Niestety, jest to tylko popiersie z ruskimi medalami za walkę z Żołnierzami Wyklętymi.
głodny tirowiec
głodny tirowiec 25.10.2018, 10:51
Niestety, w bieżącym okresie jesienno - zimowym bar "U Majora" zawiesił działalność.
komuchy żyją
komuchy żyją 23.10.2018, 18:00
Tu się fałszuje. Był wklejony sygnał - aprobata, czyli zielona rączka w górę. A nie ma.

Pozostałe