Podsumowanie akcji Znicz 2018

  • 6.11.2018, 12:18
  • bek
Podsumowanie akcji Znicz 2018
Od ubiegłej środy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, Wydziału Prewencji, a także pilscy kryminalni w ramach ogólnopolskiej akcji "Znicz 2018" czuwali nad bezpieczeństwem osób podróżujących po drogach powiatu pilskiego, a także odwiedzających miejsca zbiorowego pochówku. Ten świąteczny okres w powiecie pilskim upłynął spokojnie.

 

Kilkudziesięciu policjantów pilskiej komendy czuwało nad bezpieczeństwem osób podróżujących po drogach powiatu pilskiego w ramach akcji „Znicz 2018”. W tym właśnie czasie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego skupili swoje działania na zapewnieniu bezpieczeństwa na głównych szlakach dróg krajowych przebiegających przez teren naszego powiatu oraz okolicy cmentarzy. W działaniach udział brali również funkcjonariusze Wydziału Prewencji oraz Wydziału Kryminalnego, którzy pełnili służbę na cmentarzach, a także w ich okolicach.

Nie odnotowano poważnych zdarzeń, jedynie doszło do niewielu niegroźnych kolizji. Policjanci podczas prowadzonych zintensyfikowanych działań kontrolowali kierujących i sprawdzali trzeźwość. Ruch w okolicach miejsc zbiorowego pochówku odbywał się bez utrudnień. Minioną akcję Znicz 2018 w powiecie pilskim uznać możemy za bezpieczną. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom powiatu pilskiego, a także osobom przyjezdnym za stosowanie się do wcześniejszych wskazówek pilskich policjantów dotyczących odpowiedniego zabezpieczenia mienia, a także rozważnego i rozsądnego poruszania się po drogach powiatu pilskiego.

Podkom. Żaneta Kowalska

bek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe