Pilskie obchody jubileuszu

  • 8.11.2018, 23:20
  • Janusz Justyna
Pilskie obchody jubileuszu
Dzisiaj w Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pile, w Galerii Labirynt, odbył się wernisaż tkaniny artystycznej Jolanty Surmy ze Złotowa z okazji Jubileuszu 35-lecia pracy twórczej „Z twórczością przez lata”.

- Dziękuję - mówiła jubilatka -  że byliście ze mną. Było nastrojowo, magicznie i uroczyście! Dziękuję Teresie Kasior za możliwość zorganizowania wernisażu w Galerii Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej L-W, dziękuję za uświetnienie mojego Jubileuszu przepięknym głosem koleżanki, Weroniki Chałubek, za pięknie zaśpiewane utwory. Dziękuję Prezesowi Zarządu Krajowego Związku Plastyków Artystów Rzeczpospolitej Polskiej, Wacławowi Kubskiemu za list gratulacyjny i kwiaty, delegacji ze Stowarzyszenie Artystów "Pasja" za gratulacje i kwiaty i Wam artyści, Pasjonaci, przyjaciele, wszyscy Kochani goście za kwiaty, upominki i miłe słowa. Dziękuję Wam, że byliście ze mną w moim magicznym świecie. Dziękuje Iwonie Kamińska-Lech za miłą pamiątkę, nagranie z wernisażu. Wystawę można oglądać do końca miesiąca. Zapraszamy!

(red)

Janusz Justyna

Zdjęcia (59)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe